Yeni yeni, taptaze bir uygulama ile karşınızdayım: Craash. 18 yaş kriteri ile çıkan uygulama, yeni insanlarla tanışılabilecek ve sosyal medya hesaplarından koyulaşan muhabbetlerin devam ettirilebileceği bir arkadaşlık uygulaması. Google Play Store’da 4.1 gibi iyi bir puanı yeni içerisinde çıkmış olmasına rağmen yakalamış durumda. Uygulamanın yeni olması ile kesinlikle istemediğimiz “buglar” ile karşılaşacağız. Geliştiricileri sık sık güncellemeler getirerek uygulamayı daha iyi bir noktaya taşımaya çalışıyorlar. Henüz çok fazla üyesi olmamasına rağmen Craash sağlam bir geleceğe sahip gibi duruyor, değerlenecektir.

Craash: Kendine Güveniyor musun, Sadece 1 Saatin Var! 

Uygulamayı indirdikten sonra mailinizi yazın ve gelen kutunuza gönderilen kod ile giriş yapın. Cinsiyetinizi ve aradığınız karşı cinsi işaretleyerek devam edin. Fotoğraflarınıza ve kameranıza erişim izni verdikten sonra eğlence başlıyor. Hiçbir profil oluşturmadan, isim yazmadan, kendiniz ile ilgili tek vereceğiniz ipucunun fotoğraf olmasıyla beraber insanlarla eşleşmeye başlayacaksınız.

Ya galerinizden seçtiğiniz ya da o an çektiğiniz bir fotoğrafı paylaşarak eşleşmeye başlıyorsunuz, bu süreçte sizin fotoğrafınız uygulama kullanıcılarının önüne çıkmaya başlıyor. Fotoğrafınız sadece bir saat yayında kalacak ama sohbetiniz bu kadar kısa olsun istemiyorsanız o iş artık sizde bitiyor.

Hoş sohbetiniz, tatlı diliniz, kafadar oluşunuzla beraber isterseniz arkadaşlığınızı Craash dışına taşıyabilir, telefonlardan devam edebilirsiniz. Unutmayın sohbet süreniz fotoğrafınızın paylaşım süresi ile aynı, eğer ki fotoğrafınız kalkar süresi dolarsa tekrardan fotoğraf atmalısınız ve işin uzun bir kısmı daha var. Konuşmayı, sohbet ettiğiniz kişiyi tekrar bulmalısınız ancak bu şekilde devam edebilirsiniz.

 

Yeni Fotoğraf Yeni Arkadaşlıklar ya da Sohbete Devam Demek

Bir saat boyunca kullandığınız fotoğraf diğer kullanıcılara ulaşmaya devam edecek. Sizleri bulan, gören, yazmak isteyenler diledikleri gibi yazabilir. Bir saatin sonunda fotoğrafınız otomatik olarak kaldırılır yani Craash deyimiyle POOF!! Dilerseniz yeni bir fotoğrafı galeriden seçerek ya da anlık bir poz paylaşabilir dilerseniz de paylaşmış olduğunuz bir fotoğrafınızı da tekrar paylaşabilirsiniz.

Unutmadan; yeni bir fotoğraf çekerek ya da galeriden seçerek 1 saat boyunca kalacak bir görselinizi koyacağınız zaman ya bir reklam izlemeli ya da ücretli bir aboneliğiniz bulunmalı. 15-30 saniyelik bir reklam izleyerek her türlü uygulamayı kullanabilirsiniz.

Minik de bir uyarı. Uygulamayı kullanmak, eşleştiğiniz insana yazıp yazmamak tamamen sizin elinizde. Fakat, uygulamada bir profiliniz olmadığı için kişi bilgilerinizi, telefon numaranızı verirken her zaman temkinli olmakta fayda var. Haydi bakalım şu bir saati iyi değerlendirin! Craash’te olan Craash’te kalır!

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilir ya da sitesini ziyaret edebilirsiniz.

‎Craash - Instant Matches
‎Craash - Instant Matches
Developer: Katu
Price: Free
Craash - Anlık Tanışma
Craash - Anlık Tanışma
Developer: Katu
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.