Dergi ve gazeteleri takip etmek için ne yapıyorsunuz? Günlük ve aylık çıkan yayınlara ulaşmanın en kolay yollarından biri, şüphesiz bunların mobil uygulamalarını kullanmak. Peki bunların hepsini bir araya getiren bir uygulama var desek, tepkiniz ne olurdu? Okuma alışkanlıklarına yeni bir yön veren Dergilik uygulaması ile merak ettiğiniz yayınlar, artık cebinize geliyor.

Kullanıcıların okuma tutkusunu artıran Dergilik, içerdiği gazete ve dergilere daha fazla yayınlar ekleyerek kullanıcı sayısını yukarı taşımaya devam ediyor. Yayın çeşitliliğini günden güne yükselten uygulama, kullanıcıların ilgisini cezbediyor.

Ulusal ve yerel 24 adet gazete ile birlikte 365 dergiyi tek bir mecra üstünden kullanıcılar ile buluşturmayı sağlayan Dergilik, Kasım ayı içerisinde yeni rekorlar kırdı. Kasım ayında Dergilik uygulaması ile 2.6 milyon dergi ve 908 bin gazete üzerinden 3,5 milyon yayının okunduğu tespit edildi.

Yayınlara daha kolay şekilde ulaşmayı sağlayarak, önemli bir etki yaratan Dergilik uygulaması, 2017 senesinde %477’lik bir büyüme gerçekleştirdi. Ayrıca uygulama, yeni yıldan beri neredeyse 16.6 milyon yayının, okuyucu ile buluşmasını sağladı.

Okuyucuların dergi ve gazetelere en kolay ve hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan ve getirdiği görsel zenginliklerle okuma alışkanlığına yeni bir anlam katan Dergilik uygulaması, 2017 senesinin ilk 11 ayı içerisinde tam 4 milyon kullanıcıyı kapsayan bir indirme rakamına ulaştı. Yenilikçi özellikleri ile dikkat çeken bu uygulama, gazete ve dergilerin indirildikten sonra istenildiği zaman internet olmadan da okunabilmesine imkan tanıyor.

Dergilik Uygulaması İçindeki Gazete Sayısı Artık 24 Oldu

Okuyucular için vazgeçilmez bir uygulama olarak kabul edilen Dergilik, rafta yer alan gazete sayısını da gün geçtikçe artırıyor. Hürriyet, Daily Sabah, Sabah, Milliyet, Akşam, Yeni Birlik, Vatan, Güneş, Star, Takvim, Türkiye, Karar, İstanbul Ticaret Odası, Yeni Şafak ve Fotomaç gazetelerinden oluşan oldukça zengin gazeteler listesine, yakın zamanda Posta ve Fanatik gazete seçeneklerinin de ekledi. Böylece listedeki gazete sayısını 24’e yükseltti.

Yeni Çıkan İki Yerel Gazete Yayını da Dergilik Uygulamasında

Türkiye’nin büyük illerine ait olan yerel gazetelerden, Samsun Haber Gazetesi, Erzurum Pusula Gazetesi, Eskişehir Anadolu Gazetesi, İzmir Yeni Asır ve Ankara Sonsöz Gazetesi’ni de bünyesinde bulunduran Dergilik uygulaması, Kasım ayı ile birlikte iki adet önemli yerel gazeteyi de içeriğine ekledi.

Antalya’dan Yeni Alanya ve Bursa’dan A Gazete, Dergilik uygulamasından erişilebilen yerel gazeteler listesinde yerini aldı. Dergilik uygulamasının en büyük amaçlarından birisi de bütün yerel yayınları, kendi içerisinde toplamak ve okuyuculara sunmak.

Uygulamayı iOS için buraya, Android için buraya tıklayarak veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

‎Dergilik
‎Dergilik
Dergilik
Dergilik

Siz, uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Dergilik, gazete ve dergileri takip etmek açısından pratik bir kullanım sunuyor mu? Sizin bu amaçla kullandığınız başka uygulamalar var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.