Google hikayeler özelliğiyle yeni bir atak başlattı. İnternetin var olmasından bu yana kesintisiz olarak hizmet veren Google, yepyeni bir özelliğini bugün tüm dünyaya duyurdu.

Buna göre artık, kullanıcılar yaşamı boyunca çok önemli kabul ettiği, yazsam roman olur be arkadaş dediği tüm içerikleri tüm dünyayla paylaşabilecek. Her ne kadar Instagram’da da buna benzer özellik bulunsa da, Google başlattığı yapay zeka teknolojisiyle tamamen sıra dışı bir şey yaratacağa benziyor.

Google hikayeler

 

Google Hikayeler Yapay Zeka Teknolojisi Kullanacak

Google hikayeler yapay zeka teknolojisi kullanılarak hazırlanacak bu yepyeni sistem sayesinde artık insanlar hayatım roman olur dedikleri bütün içerikleri anında herkesle paylaşma imkanına kavuşmuş olacak.

Bu sayede her açıdan birbirinden ilginç hikayeleri herkesle paylaşma imkanı bulunacak. Üstelik Google görseller aramasında da baştan aşağı yeni bir düzene gidileceği de belirtilmekte.

Tüm bu özellikler dikkate alındığı zaman her halükarda ilerleyen zamanlarda geleceğin yepyeni trend teknolojik gelişmelerini yine Google yapacağa benziyor. Bu da her açıdan onu sıra dışı kılan nitelikler arasında tutmaya çalışacak.

Google Hikayeler ile Geleceğe Hazır

Google hikayeler tarafından geliştirilen bu yeni Story özelliği sadece Türkiye’de değil tüm dünyada yaygın olacağı için bütün kullanıcıların birbiriyle iletişim kurabilmesine imkan tanımış olacak.

Elbette ortada duran bütün bu unsurlar dahilinde de her anlamda Google tarafından başlatılan söz konusu yeniliğin her açıdan tamamen sıra dışı olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekiyor. Böylece her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin bütün kullanıcıların Story bölümünde kendine ait hikayeleri aratacağı belirtiliyor.

Öte yandan kullanıcıların geçmişte aradıklarına da anında erişim sağlamaları için de yepyeni bir teknolojik yapılanma söz konusu… Buna da tamamen sıra dışı bir yenilik getirileceği belirtiliyor.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.