Google Pixel 3 tanıtım tarihi en sonunda açıklandı. Buna göre Google’ın yeni telefonu için Ekim ayını işaret ediyor.

Google Pixel 3 tanıtım

Google Pixel 3 Tanıtım Tarihi Ne Zaman?

Google’ın merakla beklenen akıllı telefon modeli Google Pixel 3 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Cihazın 4 Ekim’de tanıtılacağı iddiaları uzun zamandır kamuoyunu meşgul ediyordu.

Ancak tanıtım tarihi beklenen tarihin birkaç gün sonrası olarak belirlendi. Buna göre Google yeni telefonu 9 Ekim tarihinde tanıtacak.

Google’ın daha önceki telefon modelleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL için tanıtım tarihleri 4 Ekim olarak seçilince kullanıcılar yeni modelin de bu tarihte açıklanacağına kesin gözüyle bakıyordu ancak süreç bu kez farklı işleyecek gibi görünüyor.

Bloomberg tarafından yapılan açıklamaya göre 9 Ekim’de düzenlenecek etkinlikte Pixel 3 resmen tanıtılacak. Ancak Google’ın neden bu kez beş gün gecikmeli bir tanıtım programında karar kıldığı ile ilgili komplo teorileri de yok değil.

Eleştirmenler, bu gecikmenin arkasında bir neden bulunduğunu öne sürüyor. Bilindiği gibi Google’ın Ekim ayında düzenlemeyi planladığı etkinlikte tanıtılacak tek ürün Pixel 3 değil. Bu cihaz ile birlikte tanıtılacak bir diğer Google ürünü ise Pixelbook olacak. Bir başka beklenti ise Pixel Watch ile ilgili olarak karşımıza çıkıyor.

İddiaya göre bu etkinlikte tanıtılacak cihazlar arasında Pixel Watch da yer alıyor. Bu da akıllı cihazın tanıtım tarihindeki gecikmenin diğer cihazlarla ilgili olabileceği iddiasını güçlendiriyor. Görünen o ki Google’ın akıllı telefonunu tercih eden kullanıcılar tanıtım tarihi için biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Google Pixel 3 tanıtım

Google Pixel 3 Hangi Özellikler ile Geliyor?

Google Pixel 3’ün tasarım anlamında bir önceki modelden çok farklı olması beklenmiyor. Bununla birlikte bir Reddit kullanıcısının paylaştığı görüntülere göre cihazın işletim sistemi Android Pie olacak. Yeni cihazda 5.5 inç Full HD ekran bulunacak.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.