Yayın hayatımıza başladığımızdan beri, sizden gelen olumlu geri dönüşler ve destek sayesinde, motivasyonumuz oldukça arttı ve ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. “Mobil Uygulama Dünyası Hakkında Her Şey!” sloganıyla çıktığımız bu yola, şimdi yeni kanallar ekliyoruz. Mobil uygulama üzerine güncel haberler, uygulama incelemeleri, teknolojik yenilikler ve girişimleri paylaştığımızın sitemizin, artık bir mobil uygulaması var! mobiluygulama.com uygulaması, Play Store’da yayına girdi.

mobiluygulama.com uygulaması

Türkiye’de İlk ve Tek!

Türkiye’de teknoloji üzerine online bazı dergi ve siteler olsa da direk mobil uygulama alanı üzerine yayın yapan, herhangi bir oluşum bulunmuyor. mobiluygulama.com, mobil uygulama dünyasındaki bu ciddi açığı kapatmak için kuruldu.

mobiluygulama.com, mobil uygulama alanında akla gelen her türlü soruya cevap veren, güncel gelişmeleri takip eden, en uzman kişiden en amatör kullanıcıya kadar herkesin faydalanabileceği bir platform. Özellikle mobil uygulama dünyasına odaklandığı için de bu alanda Türkiye’deki ilk ve tek mobil uygulama içerik platformu olma özelliğini taşıyor.

Paylaştığı haberler, detaylı inceleme listeleri, nasıl yapılır bölümleriyle, takipçilerine değer yaratan içerikler sunmayı hedefleyen mobiluygulama.com, web sitesine ek olarak sosyal medya kanallarında da oldukça aktif. Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google Plus kanallarında her gün, dünyadan ve Türkiye’den ilgi çekici haberlere yer veriyoruz.

Böylece sizleri, mobil uygulama dünyasındaki son gelişmeler hakkında güncel tutmayı ve merak ettiğiniz konularda bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Farklı alanlarda uzman olan yazar kadromuz, size mobil uygulama üzerine en değerli, faydalı ve eğlenceli içerikleri sunmak için gece gündüz çalışıyor.

mobiluygulama.com Uygulaması Yayında!

Sanal dünyada her kullanıcının farklı alışkanlıkları olduğunun farkındayız. Bu nedenle de değişik kanallardan hoşlanan kullanıcılarımız için bize ulaşma yollarını çeşitlendiriyor ve olabildiğince kolay hale getiriyoruz. Üzerine çalıştığımız alan mobil uygulama olunca da site olarak bir mobil uygulamaya sahip olmamız kaçınılmaz hale geliyor.

Artık size cebinizdeki bir ikon kadar yakınız! mobiluygulama.com uygulaması sayesinde mobil dünya hakkında merak ettiğiniz her şey bir tık uzağınızda olacak. Web sitemiz başta olmak üzere bütün sosyal medya kanallarımıza, uygulama üzerinden ulaşabileceksiniz. Ayrıca anlık bildirimler sayesinde size en sıcak gelişmeleri iletiyor olacağız.

Özetle, uygulamamız sayesinde mobil dünyanın nabzı, artık cebinizde atacak. mobiluygulama.com uygulamasını, Play Store‘dan veya aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Yakında App Store’da da yayına girecek uygulama ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bize [email protected] e-posta adresi üzerinden iletebilirsiniz.

mobiluygulama.com
mobiluygulama.com
Developer: Mobiroller
Price: Free

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.