Bir süre önce Play Store’da yayına soktuğumuz mobiluygulama.com uygulaması, artık Apple App Store’da da var! Peki mobiluygulama.com uygulamasında sizleri neler bekliyor? Gelin uygulamaya kısaca bir göz atalım.

Mobil Uygulama Dünyası Hakkında Her Şey!

Sitemizin sloganı olan bu söz, aslında uygulamayı da çok iyi bir şekilde anlatıyor. Mobil uygulama alanında Türkiye’de ve dünyaya yaşanan en sıcak gelişmelere uygulama sayesinde pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Mobil dünya hakkındaki en güncel haberlere farklı site ve uygulamalar arasında gezmeksizin tek bir yerden ulaşmak, size büyük kolaylık sağlayacak. Böylece bu alanda günün konusu olan olaylara, zahmetsiz bir şekilde ulaşmış ve bilgilerinizi güncel tutmuş olacaksınız.

Uygulamada yer alan Listeler bölümü, aynı uygulama türündeki farklı örnekleri birbiriyle karşılaştırarak sizin uygulamalar hakkında sağlıklı bir karar almanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu listeleri incelerken belki de bilmediğiniz yeni özelliklerden ve uygulamalardan haberdar olacaksınız.

mobiluygulama.com uygulaması App Store'da

İnceleme bölümü, her uygulamanın detaylarıyla ele alındığı son derece bilgilendirici bir kısım. Bu bölüm altında fotoğraftan, seyahate, yemek tarifinden, spora, yabancı dilden alışveriş uygulamalarına kadar değişik türde birçok uygulamaya rastlamak mümkün.

Editörlerimiz uygulamaları, birebir deneyimleyerek görüşlerini yazıyor ve kullanıcı için önemli olabilecek noktalara dikkat çekiyor. İncelemeler kısmına tıklayarak birbirinden ilginç uygulama örneklerine bakabilir ve merak ettiğiniz uygulamalar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nasıl Yapılır bölümü ise özellikle mobil hayatı kolaylaştırıcı faydalı bilgiler içeriyor. Bu bölümde kimi zaman bir uygulamanın öne çıkan bir fonksiyonun nasıl kullanılacağı kimi zamansa mobil uygulama yapımı, tanıtımı gibi daha genel konularda çeşitli yöntemler anlatılıyor. Dolayısıyla bu bölüm, çoğu zaman Google’a sorduğumuz “nasıl yapılır” sorularının bir iz düşümü gibi düşünülebilir.

Bunun dışında kullanıcının ihtiyaç duyabileceği bazı fonksiyonlar da uygulamaya eklenmiş durumda. Örneğin; uygulamada gezerken not almak istediğiniz konuları Not Defteri bölümüne kaydedebilir, uygulamadan size gönderilen anlık bildirimleri ise Bildirimler bölümünde toplu şekilde görüntüleyebilirsiniz. Böylece sonradan dönüp bakmak istediğiniz konularda, bu bölümler size zaman kazandırıyor olacak.

Uygulama hakkındaki soru ve önerilerinizi ise uygulama içindeki İstek ve Öneri bölümünü kullanarak iletebilir, bu yolla uygulamanın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Tüm Sosyal Medya Kanalları Bir Arada!

Uygulamanın bir diğer güzelliği ise mobiluygulama.com sitesine ait tüm sosyal medya kanallarına uygulama içerisinden ulaşılmasını sağlamak. Bu kanallara ulaşmak önemli, çünkü web sitemizde yer alan yazılara ek olarak, birçok güncel haber ve gelişmeyi bu kanallar üzerinden takipçilerimize iletiyoruz.

mobiluygulama.com uygulaması, bu anlamda farklı kullanım alışkanlıkları olan kullanıcılarımıza ilgilerini çeken içerik türüne kolay ulaşma şansı sunuyor. İster siteye bağlanıp yazılara göz atın, ister Facebook, Twitter, Google+ gibi kanallar üzerindeki içerikleri inceleyip diğer kullanıcılarla iletişime geçin.

mobiluygulama.com Uygulaması Artık Her İki Uygulama Mağazasında!

Aralık ayında Play Store’da kullanıma sunduğumuz uygulamamıza, artık Apple kullanıcıları da ulaşabilecek. Uygulama sayesinde mobil dünyanın nabzı, artık cebinizde atacak.

Uygulamayı aşağıdaki bağlantılar yardımıyla indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎mobiluygulama.com
‎mobiluygulama.com
Developer: Erol KABADAYI
Price: Free
mobiluygulama.com
mobiluygulama.com
Developer: Mobiroller
Price: Free

Uygulama ile ilgili her türlü görüş ve önerinizi, bize [email protected] e-posta adresi üzerinden iletebilirsiniz. Desteğinizle büyümeye devam ediyoruz. Katkılarınız için bir kez daha teşekkürler 🙂

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.