Ubisoft’un ara ara büyük indirimler yaptığından ve hatta bedava oyunlar verdiğinden Assasin’s Creed Unity Kısa Bir Süre için Ücretsiz! yazımızda bahsetmiştik. Sizlere tekrar ücretsiz bir oyunun haberini vermeye geldik: Steep.

Steep

Steep aslında 2 Aralık 2016’da çıkan, artık eski denilebilecek kadar üzerinden epey bir zaman geçmiş bir oyun. Steep, UPlay’de 2016 senesinde çıktığında 28 dolardan satılıyordu.

Yeni bir gelişmeyle beraber Ubisoft oyunda %100 indirime giderek, oyunseverlere özellikle kış oyunları severlere bir güzellik yaptı. Oyun 22 Mayıs tarihine kadar PC için tamamen bedava olacak. Oyunu alıp kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar kullanabilme hakkınız olacak. Elinizi çabuk tutun manzara hayranları.

Steep

Steep Nedir?

Steep, açık dünya haritasıyla oluşturulmuş. Alpler ve Alaska’nın kocaman bir haritasını düşünün yani. Kayak, Wingsuit Uçuşu, Snowboard ve Yamaç Paraşütü gibi sporlarla dünyanın en destansı dağlarına meydan okuyabilirsiniz.

Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de arkadaşlarınızla yan yana oynayabilirsiniz. Yaptığınız en çılgınca hareketleri kaydedip paylaşabilirsiniz de. Sadece oyun oynamayı değil harika manzaraları da vadediyor Steep. Kayarken 360 derece görsel şölen yaşıyorsunuz.

Oyun kaymaktan ibaret değil tabii ki. Her sporun kendi içinde zorlukları ve görevleri var. Açık dünya haritasında kendi yolunuzu çizerek dağları keşfedebilirsiniz.

Steep

Steep Sistem Gereksinimleri

İyi, güzel oyun bedava ama bilgisayarınız kaldıracak mı? Aşağıdaki sistem gereksinimlerine bakarak hemen bunu anlayabilirsiniz.

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5 2400s at 2.5 Ghzor / AMD FX-4100 at 3.6 Ghz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX560Ti / Radeon R7 260X

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7 3770K at 3.5 Ghzor AMD FX-8350 at 4.0 Ghz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX970 veya Radeon R9 390

Sizler de Steep’i ücretsiz olarak edinebilir ve ömür boyu sahip olabilirsiniz. Oyunu Uplay kütüphanenize ekledikten sonra dilediğiniz bir zaman indirip oynayabilirsiniz. Oyunu kaldırmanız dahilinde oyun kütüphanenizde kalmaya devam eder.

Tek yapmanız gereken buraya tıklayarak, açılan sitede PC yazan butona tıklamak. Daha sonra hesabınız varsa oturum açmanız yoksa üye olmanız istenecek. Oturum açtıktan/kayıt olduktan sonra oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. İyi eğlenceler.

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.