Gamebasics şirketinin sunduğu Online Soccer Manager, bir futbol menajerlik oyunu. Game Center ve Aile Paylaşımı destekli oyun, 4 yaş ve üzeri için uygun ve spor kategorisinde.

Bilgisayarda büyük meblağlar ile alınacak futbol zevkini, hem ücretsiz hem de düşük bir depo alanıyla, bireysel taktiklerinizi yeşil sahalarda kullanmanıza olanak sağlıyor. Her ligde bir gün içerisinde farklı saatlerde ama her gün 1 maça çıkacaksınız. Şampiyon olabilmek tamamen sizin futbol zekanıza bağlı.

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager ile Dünyaya Açıl!

Apple App Store’da 4.6, Google Play Store’da 4.5 puana sahip. Oyun, 17’den fazla dil seçeneğiyle; lisanslı lig,takım ve oyuncularla 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanıyor.

Online Soccer Manager, güncel kadrolarıyla Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Eğlence liglerini deneyimleme şansı sunuyor. Dünyanın dört bir yanına gönderebileceğiniz kaşifler, transfer listelerinden alabileceğiniz oyuncular ile istediğiniz futbol yıldızını kadronuza katabilirsiniz.

Takımınızın yıldızına free-kick ve penaltı kullandırabilir, teknik kapasitesi yüksek futbolcularınıza köşe vuruşlarında muz ortalar açtırabilir, tecrübeli liderinize kaptanlık görevini verebilirsiniz.

Genç oyuncularınızı sürekli antrenmana sokup dünya yıldızı haline getirebilir, rakiplerinize ajanlar gönderebilir, onlara karşı 20’den fazla farklı saha dizilişi ve yüzlerce taktik kombinasyonuyla üstünlük sağlayıp sezonun tüm kupalarını müzenize götürebilirsiniz. Kazandığınız sezonlar, kupalar ve ligler sizlere oyun içerisinde kullanmanız için altınlar kazandıracak.

Kazandığınız başarılar ve altınlarınızla, oyuncularınıza anında antrenman yaptırabilir, Stadyum’unuzu geliştirebilir, gönderdiğiniz Ajan ve Kaşif’inizin sonuçlarını oyun içinde kazandığınız altınlarla anında görebilirsiniz.

Geliştirdiğiniz Stadyum’unuz ile günlük kulüp fonunuzu artırabilir, fonlarınızı Birimkiler sekmesine yatırıp katlayabilir, evinizde maç kazanma oranınızı artırabilir ve oyuncularınızın gelişimini çok daha kolay tamamlayabilirsiniz.

Online Soccer Manager

Zorlu maçlarda Gizli Antrenman özelliği ile taktiklerinizi rakiplerinize karşı koruyabilir, maç kazanma yüzdenizi altınlarınızı kullanarak Antrenman Kampı’na girerek artırabilirsiniz.

Liginizdeki takımlarla yapacağınız Dostluk Maçları ile oyuncularınızın gelişimini hızlandırabilir, maçlardan önce dizilişinizi, duran toplarda görev verdiğiniz oyuncularınızı ve taktiklerinizi deneme fırsatı bulabilirsiniz tabii ki yine oyun içi altınlarınızı kullanmanız gerekir.

Sakatlanan oyuncularınızı Doktorlara emanet edebilir, cezalı oyuncularınız için Tahkim’e Avukatınız ile giderek aldığı maç cezası sayısını düşürebilirsiniz.Dilerseniz arkadaşlarınız ile Ekip kurabilir, diğer ekiplere karşı taktiklerinizi, tekniklerinizi ve stratejilerinizi 3 puanı almak için kıyasıya mücadelelerde kullanabilirsiniz.

Online Soccer Manager

Ekibinizi Kurup, Arkadaşlarınızla Oynayın!

İmzaladığınız Sponsorluk anlaşmaları ile günlük kulüp fonunuzu artırabilirsiniz. Oyun içi bedava altın kazanarak ya da oyuna para yatırıp takımınızın gelişimini hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içinde arkadaşlarınızı ekleyebilir, onları oynadığınız liglere davet edip rekabeti artırabilirsiniz.

Online Soccer Manager Gazetesi ile oynanan maçların yorumlarını, transfer olan oyuncuların demeçlerini okuyabilir, Haftanın Takımı köşesinde kaç oyuncunuz var bakabilirsiniz. Liginizdeki gol ve asist krallarını güncel olarak takip edebiliyorsunuz da. En çok katkı yapan ve en yüksek puanlı oyuncuları transfer etmek için gözünüze kestirebilirsiniz.

Ayrıca Online Soccer Manager, sizlere bir stüdyo ortamı da sağlıyor. OSM Stüdyoları’nda her gün rakiplerinize karşı vereceğiniz mücadelelerde spikerlik koltuğunda Erman Hoca oturuyor.

Dilerseniz uygulamanın sitesini, Google Play Store veya Apple App Store sayfalarını ziyaret edebilir, dilerseniz de aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

OSM 23/24 - Futbol oyunu
OSM 23/24 - Futbol oyunu
Developer: Gamebasics BV
Price: Free
‎Online Soccer Manager (OSM)
‎Online Soccer Manager (OSM)

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.