13Futbol, spor ve oyunseverlerin her sene merakla beklediği oyunlardan olan FIFA 20’nin E3 öncesinde kendi kapsamındaki programında tanıtımı yapıldı. Tanıtımda FIFA 20’nin detayları ve yenilikleri çok dikkat çekti. Oyun çıkış tarihinde ise bir değişiklik yok, beklendiği gibi 27 Eylül 2019’da çıkacak. Yeni oyun modu olan VOLTA Futbol gözleri kamaştırıyor.

FIFA 20

Gol Atma Şansımızı Yükseltecek Yenilikler Var! 

FIFA’nın kendi kapsamındaki programda yaptığı oyunun tanıtımında dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de gol atma şansını yükseltecek yenilikler oldu.

Açıklamalara göre maç içi oyun planı, stratejik taktikler ve oyun sırasında yapabileceğiniz hareketlerde büyük bir farklılık var. FIFA 20 ile yapılacak ataklarda oyuncuların yeni taktikler ve hareketler ile oyuna etki edebilmeleri ve skor bulmaları adına yeniliklere getirilmiş, oyunun dinamiğini çözecek fifaseverler artık kendilerine has gollerine yenilerini ekleyebilecek.

FIFA 20 ile Sokak Futbolu Heyecanı Bir Adım Öteye Taşınıyor! 

FIFA 20, yeni bir oyun dinamiği ile karşınızda. Daha önce oluşturdukları edisyonlardan Alex Hunter ve sokak futbolu varyasyonları ile beğeni topladıkları kesindi. Şimdi de bu dinamiği bir adım daha öteye taşımışlar. Yeni oyun modumuz ”VOLTA Futbol”.

VOLTA Futbol daha önce gördüğümüz FIFA Street klasmanında bir oyun modu olacak. FIFA 20, birbirinden farklı ebatlardaki arenalarda üçe üç(kalecisiz), dörde dört, beşe beş ve -benim en çok dikkatimi bu çekti, çünkü daha önce oynadım- profesyonel futsal maçları oynamamıza imkan sağlayacak.

FIFA 20 VOLTA Futbol

FIFA 20 – VOLTA FUTBOL

VOLTA Futbol’un en çok dikkat çeken detaylarında ise maç alanı ve karakterimizin gelişimi var. Dilerseniz maç alanınızı duvarlar ile çevreleyebilir isterseniz duvarsız futbol sahası diyerek kaldırabilirsiniz.

İlgi çeken bir başka nokta da seçebileceğiniz sokak futbolu arenaları arasında Amsterdam şehrindeki bir alt geçit ve Tokyo şehrindeki bir binanın çatısı gibi yerler bulunacak.

VOLTA Futbol modunda karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz. Kıyafet, saç tasarımı ve tepkiler gibi çeşitli kişisel değişiklikleri yapabileceksiniz. Maç kazandıkça yeni kişiselleştirmeler de kazanacaksınız.

FIFA 20 ile VOLTA Futbol’da aynı zamanda hem kendi takımınızı kurabilecek hem de tekil bir yolculuk modu oynayabileceksiniz. VOLTA Kick-Off ve VOLTA League modları ile de çevrimiçi maçlara katılabileceksiniz.

FIFA 20 VOLTA Futbol

27 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak FIFA 20’nin fiyatı ise 69.99 dolar olacak.

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.