Score! Hero ile kahraman olun! 580’den fazla zorlu seviyede kahramanınızın heyecanlı kariyerini keşfederken, efsane olana kadar pas verin, şut çekin ve gol atın!

Score! Hero ile Karakterler Sizinle Hayat Bulacak

Score! Hero’da karakter oluşturarak, futbol camiasında oluşturduğunuz karakterleri yükseltmeyi hedefleyeceksiniz. Ancak oyun sizi tek bir karakterle sınırlamıyor. Birçok karakter seçeneği bulunuyor ve oyunun başlangıcında dilediğiniz karakteri seçeneklerin içerisinden seçebiliyorsunuz.

Tıpkı gerçek hayatta yapıldığı gibi antrenman yapmanız gerekiyor. Futbolcu karakterinizi seçtikten sonra alıştırma dönemi adı altında oyun kontrolü ile ilgili gerekli bilgileri ediniyorsunuz.

Alıştırma aşamasını başarıyla geçtikten sonra çeşitli liglerden birçok teklif sunuluyor ve geriye sadece gelen teklifler arasından takım seçimi yapmanız kalıyor. Daha sonrasında maçlara hazırlık aşaması başlıyor.

Karakterinizi seçtiğiniz takıma transfer ettikten sonra formanıza istediğiniz isimi yazabiliyorsunuz. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da oyuncuyu oynamaya ve ilerlemeye sevk edecek, iştahlandıracak nitelikler var.

Örneğin formanın numarasını değiştirebilmek için, aksesuar değişikliği yapabilmek için oyun içerisinde belirli bir seviye ilerlemeniz ve başarı göstermeniz gerekiyor. Aksesuar almayı hedefleyen oyuncular içinse durum biraz daha zorlaştırılmış.

Futbol Becerini Göster, Şöhrete Koş

Oyunun kontrol edilişi oyunda zorlamıyor. Kontrol sistemi son derece basit. Sürükleme hareketi ile bulunan topu istediği yöne doğru sürebilir ve pas verebilirsiniz. Top sürerken şut çekmek de çok kolay.

Karakteriniz topu uzun süre sürdüğünde herhangi bir pas veya şut atmadığınızda, gücü tükenmeye başlıyor. Güç göstergesi ise sol üstte bulunuyor. Üst solda bulunan kalp ikonları karakterin gücünü simgeliyorlar.

Eğer kalpleriniz biterse, kalp elde etmek için bir süre beklemeniz gerekiyor fakat satın alma menüsü sayesinde beklemeden de devam edebiliyorsunuz. İstemediğiniz bir durum gerçekleştiğinde pozisyonu geriye alabilirsiniz ancak bunu, oyun parasını kullanarak yapabiliyorsunuz.

Örneğin isabetsiz bir pas verdiniz ve telafi etmek istiyorsunuz, derhal oyun parası ile pozisyonu geriye alınabilir ve pası isabetli bir şekilde atabilirsiniz.

Artık günümüzde birçok uygulama yabancılar tarafından üretiliyor dahi olsa dil seçeneklerinde Türkçe var. Score! Hero’nun da Türkçe dil desteği var.  Dilerseniz aşağıdaki linklerden, dilerseniz de Google Play Store veya Apple App Store’dan uygulamayı edinebilirsiniz.

‎Score! Hero
‎Score! Hero
Price: Free+
Score! Hero
Score! Hero
Price: Free