Sizlere daha önce Bundle’dan, Premium özelliğinden ve 2.0 sürümünden bahsetmiştik. Uygulamanın içerisinde gün geçmiyor ki yeni haberler çıkmasın, gün geçmiyor ki teknoloji dünyada alıp başını gitmesin. Bundle içerikleri yerinde durmadığı gibi başlıkları da artmaya devam ediyor. Şimdi iki yeni haber kaynağına geçmeden önce Bundle neydi küçük bir hatırlatma yapalım.

Bundle Neydi?

Yaşadığımız şehirde veya ülkemizde gündemi takip etmek önem arz ediyor. Bir toplum geçmişini bilmesi gerektiği gibi ülke gündeminden bihaber kalmaması gerekiyor. Gençlerin ilerde yapacağı meslekler doğrultusunda bile gündem takibi önemli. Hele ki global anlamda gündemi takip etmek artık çok daha kolay.

Bundle her türlü kitleye global bazda gelişmeleri takip etmek fırsatı tanıyor. Telefonlarımızın hayatımızdaki -olmaması gerekirken- en değerli varlığımız haline gelmişken, gazete ve televizyonların da eskisi kadar gündem takip etmek için kullanılmadığı bu zamanlarda Bundle bizlere yardımcı olmaya başladı.

Bundle

Bundle’ın Önem Arz Eden İki Yeni Kaynağı

Fosil yakıtların, geri dönüşümü bulunan maddelerin ve yenilenebilir enerji kaynaklarının nasıl önemli bir noktaya geldiğini hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda bu maddelerin ve kaynakların tasarruflu ve ekonomik kullanılması gerekiyor. Ha keza bu kaynaklar dünyadaki ekonomiyi alt üst eden veya ekonominin gidişatına yön veren ilk etken olma konumuna gelmiş durumda.

Ülkelerin zenginliği veya yoksulluğu yenilenebilir enerji ya da yer altı kaynaklarını en iyi şekilde kullanımıyla doğru orantılı olarak değişiklik gösteriyor. Ülkemizdeki ekonominin son yıllarda kötü bir hal aldığını bildiğimiz gibi bu tür maddelerin de en iyi şekilde kullanılması gerektiğini de biliyoruz. Aynı zamanda enerji gündemi politikayı da şekillendiriyor diyebiliriz.

Bundle ise iki yeni haber kaynağı ekledi. Bunlar Enerji Enstitüsü ve Enerji Günlüğü. Bundle bize her konudaki kaynakları ile gündem takibi ve bilgilendirme sağladığı gibi ekonomiyi ve politikayı yakından ilgilendiren enerji haberleri konusunda artık başka kaynakları da bünyesinde barındırıyor. Bundle da enerji kavramının global anlamda ne kadar etkili bir konumda olduğunun farkında belli ki.

Yeni İki Haber Kaynağının Çıkış Noktası 

Uzun yıllardır Twitter kullanıyorum ve bu mecrada gezmekten, yazılanları okuyup, gündemi takip etmekten büyük zevk alıyorum. Aynı zamanda bilgilendirici olarak da takip ettiğim bir çok hesap var bunlardan birisi de kesinlikle @lordsınov nami diğer Con Sınov.

Con, Bundle ve farklı onlarca kaynaktan edindiği bilgileri çok düzenli bir şekilde derleyip takipçileri ile paylaşıyor. Siyaseti, ekonomiyi ve Türkiye’nin, Türklerin geçmişini konusunda sağlam bilgilere sahip. Bundle’ı kullanan Con, Twitter’daki bir paylaşımında iki tane yeni haber kaynağı önerisinde bulunmuştu. Bundle da büyük bir nezaket göstererek Con ile iletişime geçmiş, hangi haber kaynaklarını önerdiğini sormuş. Böylece Enerji Enstitüsü ve Enerji Günlüğü adında iki yeni haber kaynağı Bundle’da yerini almış oldu.

Bundle

‎Bundle News: Breaking & Local
‎Bundle News: Breaking & Local
Bundle: Son Dakika Haberleri
Bundle: Son Dakika Haberleri
Developer: Bundle News
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.