Bundle Premium ile reklamlar olmadan haberlerinizi okumaya devam edebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen aktarıyoruz…

Peki, Bundle Nasıl Bir Uygulamaydı? Hatırlayalım…

Bundle, 8 binden fazla kaynaktan aldığı haberleri tek noktada görmenize olanak sağlıyor. Zevklerinize göre belirlediğiniz haber kaynaklarından her gün, her dakika hiçbir haberi kaçırmadan bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Bundle UygulamasıDwarf Planet adlı reklam ajansı tarafından geliştirilen Bundle aracılığıyla hem Türkiye’den hem de dünyadan bir çok haber ve içerik kanalına ulaşabilirsiniz. Uygulama; gazete ve dergilerin yanı sıra popüler RSS, Twitter, Instagram ve YouTube kanallarından da beslenerek gündem, ekonomi, sanat, teknoloji ve sinema gibi birçok farklı kategoriden en güncel haberleri topluyor.

Birçok platformda çeşitli ödüller alan Bundle, sadece kendi seçtiği haber kaynaklarından içerik okumak isteyenler için oldukça ideal bir uygulama.

Bundle’ı indirmek ve kullanmak ücretsiz. Fakat reklamları görmek istemiyorsanız…

Bundle Premium ile Reklam Olmadan Haber Okuyun

Eğer ki haber okurken reklama denk gelmek istemiyorum diyorsanız, iyi haber! Artık Bundle Premium satın alarak reklamlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Nasıl mı?

Hemen Bundle uygulamanızı açın ve profil ikonuna tıklayın. Profil sayfanızın en sağ üst köşesinde bulunan ayarlar çarkına dokunun ve ayarlara girin. Ekranın aşağı kısımlarına doğru baktığınızda “Reklamları kaldır” seçeneğini göreceksiniz.

Reklamları kaldırmak tabii ki ücretsiz değil, her ne kadar uygulama ücretsiz olsa da. Aylık 3,49 TL karşılığında, yıllıksa 34,90 TL karşılığında reklamlardan kurtulabiliyorsunuz.

Sadece reklamlardan kurtulmakla kalmıyorsunuz aynı zamanda hava durumu bildirimleri de alabiliyorsunuz. Günlük hava durumu tahminlerini Norveç Meteoroloji Enstitüsü’nün dünyanın en isabetli tahminleri farkıyla bildirim olarak görebiliyorsunuz.

Yine Premium satın alarak günün öne çıkan gelişmelerini, haberlerini, günün sonunda özet olarak görebileceksiniz.

Bundle Premium satın aldığınızda, aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece her abonelik dönemi sonunda aboneliğiniz otomatik olarak yenileniyor. Yani eğer Premium devam etmek istemezseniz ay bitmeden aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir. Eğer iptal etmezseniz, abonelik döneminin son 24 saati içerisinde Play Store’dan ücreti kesilir.

Eğer ki yıllık bir paket aldıysanız, kullanmadığınız döneme ait ücret iadesi alamıyorsunuz. Bu yüzden dilediğiniz ay kadar paket yenilemeniz faydanıza olacaktır.

mobil uygulama haberleri artık bundle daSizler de çok sevilen haber uygulaması Bundle’ı kullanıyorsanız Premium’a geçebilir, kullanmıyorsanız mobiluygulama.com ve daha bir çok haber kaynağını bir arada görebileceğiniz bu uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Halihazırda bir kullanıcıysanız mobiluygulama.com’u takip etmeyi unutmayın 🙂

Bundle: Son Dakika Haberleri
Bundle: Son Dakika Haberleri
Developer: Bundle News
Price: Free
‎Bundle News: Breaking & Local
‎Bundle News: Breaking & Local

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.