Neredeyse her gün güncel haberleri okuyup, günlük fal yorumlarımıza bir göz atarız. Peki bu alışkanlıklarınızı devam ettirerek hediyeler kazansaydık nasıl olurdu? İşte tam da böyle bir uygulama ile karşılaştım: Oku Kazan.

Gündem haberlerini oku, tahminleri oyla, yıldızları topla, hediyeleri kazan.

Oku Kazan – Yorumlarınıza Güveniyorsanız Buyurun Hodri Meydan

Oku Kazan uygulaması ile magazin, sağlık, bilim, kültür gibi değişik alanlarda güncel haberlere anında erişebiliyoruz. Üstelik güne fal yorumlarımızı okuyarak başlayabiliriz. Uygulamanın klasik haber sitelerinden bir farkı var. Haberleri okumakla kalmayıp tahminlerde bulunuyoruz.

Yorumlarımız çoğunlukla aynıysa ya da doğru tahminlerse yıldızları toplayarak birbirinden farklı hediyeleri kazanma şansı yakalıyoruz. Tahminler güncel konularla alakalı şeyler oluyor. Örneğin; Eski sevgilisi ile arkadaşlığına devam eden bir oyuncunun haberinde “Eski sevgiliden dost olur mu?” sorusu soruluyor. 24 saat sonunda sonuçlar açıklanıyor ve tahminlerinize göre yıldız puanlar kazanıyorsunuz.

Yıldızlara göre hediye seçiminizi yapıyorsunuz. Üstelik kargolar Türkiye ve kardeş ülkemiz Azerbaycan’a ücretsiz şekilde iletiliyor. Uygulamada herhangi bir çekiliş söz konusu değil. Tamamen yıldız sayılarına göre hediyeler alıcılarını buluyor. Kazandığınız yıldızların zaman aşımına uğraması ya da azalması söz konusu değil. Yıldızları daha büyük hediyeler için biriktirebilirsiniz.

Üyelik İsminizin Yazımına Dikkat Edin!

Haberler, tahminler, fal yorumları her gün güncelleniyor. Şu an olmasa da ilerleyen zamanlarda üyelerin hesaplarını birleştirmesi, arkadaşa yıldız gönderilmesi gibi özellikler aktif edilecektir diye düşünüyorum.

Üyeliğimizi yalnızca bir hesaptan kullanabiliyoruz. Başka bir cihazdan giriş yapabilmek için mevcut hesaptan çıkış yapmamamız gerekiyor. Bu gibi sebeplerle hesaptan çıkış yapacaksanız sizleri bir konuda uyarmak isterim. Harf hatası yapmanız istemeden de olsa yeni bir hesap açmanıza sebep oluyor. Bu sebeple farkı anlayabilmeniz için hesabınıza fotoğraf ekleyerek hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi herkesin en çok merak ettiği konuya değinelim. Ne gibi hediyeler kazanabiliriz? Telefon, tablet, fotoğraf makinesi, AirPods Bluetooth kulaklık, bisiklet, erkek bakım seti, mutfak aletleri ve daha nicesi…

Eğer siz de güncel haberleri takip edip güzel hediyeleri kazanma şansı yakalamak isterseniz aşağıya bıraktığım linkten Oku Kazan uygulamasını indirebilir ya da Google Play Store sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Oku Kazan
Oku Kazan
Developer: GARNETZ
Price: Free

PAYLAŞ
Mitoloji tutkunu, yoga yapan, yeni işlere atılmaktan çekinmeyen bir doğa aşığı.