Popüler haber uygulaması Bundle, yenilenerek daha kullanışlı bir deneyim sunmaya başladı. Yayınlandığı ilk günden beri kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan ve son dakika gelişmelerini bildirim göndererek haber veren uygulama çok seviliyor.

Popüler Haber Uygulaması Bundle

Popüler Haber Uygulaması Bundle Daha Kullanışlı Oldu

Yeni sürümü ile kullanıcılarına heyecan verecek yeni özellikler sunmaya hazırlanan Bundle, bir yıldır bu güncelleme için çalışıyordu. Bundle 2.0 sürümü ile kullanıcısının karşısına çıktı. Artık Bundle’ın yeni arayüzü daha üstün bir kullanıcı deneyimi vadedecek.

Peki Neden Bundle?

Akıllı telefonları haber almak için kullanıyoruz. Ancak haber alma tanımı günümüzde daha da geniş bir anlam ifade etmeye başladı. Eskiden sadece iletişim için kullandığımız telefonlar artık gerçek anlamda da haber alma kaynağı.

Haber almak için kullanılan uygulamaların sayısı da her geçen gün arttı. Bu uygulamalar arasında başı çeken ise Bundle oldu. Bundle, pek çok haber kaynağının bulunduğu bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Böylece farklı kaynaklarda yer alan haberlere tercih yapmak zorunda kalmadan ulaşmış oluyorsunuz. Ancak elbette haber kaynaklarınızı ve istediğiniz haber kategorilerini bu platform üzerinden kolayca seçebiliyorsunuz.

Peki son sürüm ile yenilenen özellikler arasında neler var? Birlikte inceleyelim.

Popüler Haber Uygulaması Bundle

Haber Kaydetme Özelliği Geliyor

Bundle, tamamen Türk bir ekibin ürünü. Bu nedenle de başarısı son derece önemli. Uygulama, her geçen gün kendisini geliştiriyor. Yeni sürümle gelen özelliklerden ilki, haber kaydetme olarak karşımıza çıkıyor.

Google Play Store’da “En iyi haber uygulaması” seçilen Bundle’ın yeni sürümü ile artık çevrimdışıyken haber okumaya devam edebileceksiniz. Yeni sürüm herhangi bir kategoriye girdiğinizde haberlerin içeriğini indirmenize olanak tanıyacak. Böylece internetin olmadığı yerlerde de haberleri okuyabileceksiniz.

Özellikle metro gibi toplu taşıma araçlarını kullananlar bu sayede çevrimdışı olarak da gündemi takip edebilecek.

Henüz Bundle’la tanışmadıysanız Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak uygulamayı hemen indirebilir ve son sürümde gelen yeniliklerin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bundle: Son Dakika Haberleri
Bundle: Son Dakika Haberleri
Developer: Bundle News
Price: Free
‎Bundle News: Breaking & Local
‎Bundle News: Breaking & Local

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.