Mobil teknolojilere meraklıysanız ve mobil uygulamalarla ilgili en güncel gelişmelere kolayca ulaşmak istiyorsanız size iyi bir haberimiz var: mobiluygulama.com, artık Bundle‘da! Bundan böyle en güncel mobil uygulama haberleri ve detaylı uygulama incelemeleri, bir tıkla cebinize gelecek.

mobil uygulama haberleri artık bundle da

Neden Bundle?

Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip.

Çok şık bir tasarım ve 4.5 yıldız kullanıcı skoru olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Mobil Uygulama Haberleri Bundle Haber Uygulaması

Bundle Gücüne Güç Katıyor!

Dünyanın dört bir yanından 10 bin’in üzerinde yayıncıya uygulamasında yer veren Bundle, geçtiğimiz aylarda önemli bir versiyon yenilemesi yaparak kullanıcılarını sevindirmişti.
Tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunan Bundle, yayıncı ağını genişleterek büyümesini sürdürüyor.

Kullanıcının ilgi alanına göre kişiselleştirilmiş haber akışı sağlayan uygulama, şimdi de mobiluygulama.com‘u yayıncı ailesine kattı. Mobil dünyayı güvenilir kaynaklardan takip etmek isteyenler, mobiluygulama.com ile mobil dünyanın nabzını anbean tutmanın keyfini sürecek.

Mobil Uygulama Haberleri Bundle uygulamasında

En Güncel Mobil Uygulama Haberleri

Bundle‘ın diğer haber uygulamalarından belki de en büyük farkı, kullanıcısını gereksiz içeriklerle meşgul etmemesi. Uygulamadaki her bir kullanıcı, ilgili olduğu alana göre haber kaynağı seçip bu konularda düzenli bildirim alıyor. Böylece, ilgisini çekmeyen gündem haberleri ile uğraşmak zorunda kalmıyor.

İçerisinde teknolojiden finansa, spordan eğlenceye kadar 22 farklı kategoride kaynağa yer veren Bundle, mobiluygulama.com’u ailesine dahil ederek içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor.

Bundle Mobil Uygulama Haberleri

Artık kullanıcılar, popüler mobil uygulamalar, güncel uygulama haberleri ve oyunlarla ilgili her türlü içeriğe hızlıca ulaşabilecek. Farklı alanlarda uzmanlaşmış mobiluygulama.com yazarları, gündemi takip etmeye ve detaylı uygulama incemeleri ile kullanıcıları için değer yaratmaya Bundle üzerinden de devam edecek.

Dolayısıyla bundan sonra bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde, Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra mobiluygulama.com’u aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle uygulamasını Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak hemen siz de indirebilirsiniz.

Bundle: Son Dakika Haberleri
Bundle: Son Dakika Haberleri
Developer: Bundle News
Price: Free
‎Bundle News: Breaking & Local
‎Bundle News: Breaking & Local

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.