Doğaya Kaçış mobil uygulaması, bulunduğunuz konuma veya spesifik olarak girdiğiniz bir bölgeye göre en yakından başlayarak, doğa gezintinizde dilediğiniz aktiviteleri yapabileceğiniz alanları, kamp alanlarını ve diğer ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz mekanları karşınıza çıkaran bir seyahat uygulaması.

Doğaya Kaçış ile Kamp Alanları Cebinizde

Doğaya Kaçış, şehirdeki hayattan uzaklaşmak istediğinizde bir plan yaparken aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm soruların cevabını bulabileceğiniz bir mobil uygulama.

Bunun yanı sıra yeni yerler keşfetmenizi ve belki de hiç aklınızda olmayan bir doğa aktivitesiyle tanışmanızı mümkün kılıyor.

doğaya kaçış

Uygulamanın içerisinde kamp, dağcılık, trekking, olta balıkçılığı, yamaç paraşütü, yüzme, rafting ve bisiklet gibi doğa etkinliklerini, belirlediğiniz konuma en yakın nerede yapabileceğinize dair bilgileri kolaylıkla bulmanıza olanak sağlıyor.

Böylelikle belirli bir plana sadık kalmaktan ziyade tatiliniz süresince aklınıza gelen ve  yapmak istediğiniz aktiviteleri nerelerde yapabileceğinizi kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Yolculuğunuz sırasında tuvalet, güvenlik, sosyal tesis, elektrik, vahşi yaşam, çeşme, büfe, duş ve kabin, dere, şelale ve göl gibi seçenekleri aratarak, size en yakın olanını bulmanıza olanak sağlıyor.

doğaya kaçış

Aslına bakarsanız bu aramaları yaparken ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda ister istemez kendinize bir rota belirlemiş oluyorsunuz. Doğaya kaçış, bu bağlamda size bir yol çiziyor diyebilirim.

Yolculuğa çıkmadan önce ihtiyacınız olan ekipmanları sağlayabileceğiniz doğa ve spor ürünleri satan mağazaları da harita üzerinde gösteriyor. Uygulama sizi bu süreçte de yalnız bırakmıyor.

Ayrıca yukarıda saymış olduğum doğa etkinlikleri alanında, kendi keşfetmiş olduğunuz yerleri de uygulamaya ekleyerek, uygulamanın sunduğu bilgiyi zenginleştirebilirsiniz. Başkalarının eklemiş olduğu bilgiler sayesinde de yeni yerler keşfetmeniz oldukça olası bir hal alıyor.

dogaya kaçış

Uygulamanın içerisindeki favoriler kısmına, gitmekten keyif aldığınız yerleri ya da gitmeyi planladığınız yerleri ekleyerek bir nevi gidilecek yerler listesi oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda gideceğiniz yerlere en yakın tuvalet, duş ve kabin gibi araştırdığınız bilgileri de ekleyebilirsiniz. Böylece yolculuk süresince ihtiyacınız olan her şeyin cevabını alabildiğiniz bir listeye dönüştürmek de sizin elinizde olur.

Sizler de hemen doğaya kaçmak ve kamp alanlarını keşfederek yeni etkinlikler yapmak istiyorsanız uygulamayı Google Play Store veya Apple App Store’u ziyaret ederek indirebilirsiniz.

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.