Galaxy J7 Prime fiyatı sürprizi BİM’den geldi. Uygun fiyatları ile bilinen BİM marketler zinciri dünya markası teknoloji ürünlerini sık sık tezgahlarına getiriyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan iPhone X satışı ile gündeme gelen BİM, daha önceleri Sony PlayStation 4, iPhone7, iPhone 6 ve diğer Apple ürünlerini de indirimli fiyatlarla satışa çıkartmıştı. BİM marketler zinciri şimdi de 1.345,00-TL’ye Samsung Galaxy J7 Prime satacak.

Galaxy J7 Prime fiyatı
Galaxy J7 Prime Fiyatı

BİM’in ürünlerini ve fiyatlarını tanıttığı haftalık yayını BİM Aktüel’de 16-19 Ekim tarihlerinde satılacak olan ürünler belli oldu Galaxy J7 Prime fiyatı ilgi görecek gibi gözüküyor.  2016 senesinde orta segment özelliklerde çıkan ve daha sonraları alt segment telefonlar arasında en sağlam model olarak görülen Galaxy J7 Prime BİM Aktüel’de görücüye çıktı.

İnce ve şık tasarımı ile oldukça sağlam bir telefon olan Galaxy J7 Prime, yeni modelini 2019 yılında çıkaracağının sinyallerini verdi. 19 Ekim tarihi itibariyle 1.345,00-TL fiyatı ile sınırlı sayıda BİM’de satışa çıkacak olan Samsung J7 Prime piyasa değerinin 250,00-TL altında satılacak.

Galaxy J7 Prime fiyatı

Özellikler ve Samsung Türkiye Garantisi

Galaxy J7 Prime özellikleri genel olarak 5.5 inç Gorilla Glass ekran (%73.3 ekran oranı), Exynos 7870, Octacore işlemci, 13MP arka kamera (1080p – 30FPS video kaydı), 8MP ön kamera, 16 GB Depolama alanı (MicroSD ile 256 GB’a kadar destek), 3 GB Ram, Android 7.0 Nougat, 3300 mAh sabit bataryadır.

BİM, Galaxy J7 Prime’ı 2 yıl Samsung Türkiye garantisi ile satışa sunulacak. Tüm teknolojik ürünlerinde yaptığı gibi sadece belirli mağazalarda satışa sunacağı Galaxy J7 Prime BİM’in resmi sitesinde de yayınlandı. Ürünün resmi sitede yayınlanan haberine ulaşmak için www.bim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Satış sınırlı sayıda olacağından erken saatlerden mağaza önlerinde kuyruklar oluşacağa benziyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.