Google Pixel 3 ve 3 XL ürünleri 9 Ekim 2018 tarihinde düzenleyeceği büyük organizasyonla resmen tanıtacak. Ekim ayı, akıllı telefon endüstrisi açısından oldukça hareketli olacak. Zira pek çok akıllı telefon üreticisi yeni amiral gemilerini Ekim ayı içerisinde düzenleyecekleri lansman etkinliği ile tanıtacak.

Kısa süre önce Google’ın daha tanıtmadığı bu modeller, bir şekilde el altından satışa sunulmuştu. Google’ın en merakla beklenen ürünü ise açık ara Pixel 3 ailesi gibi gözüküyor. Zira Pixel 3 modelleri, amiral gemisi akıllı telefonlar sınıfında ilginç alternatifler olacak.

Google Pixel 3 ve 3 XL

Google Pixel 3 ve 3 XL Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz gün Google Pixel 3 XL için yeni bir video daha yayınlandı. Pixel 3 ailesi, çentikli bir mimari sunuyor. Şirket çentikli bir yapı sunarak kullanıcılara, daha fazla kullanım alanı sunmayı hedefliyor.

Çentikli tasarımın henüz tüm uygulamalar tarafından desteklenmediğini belirtildi. İşin ilginç yanı ise bu bilgi videoyu çeken kişinin Pixel 3 XL’in yeni titreşim sisteminden bahsetmesiyle ortaya çıkıyor.

Lakin, bahsi geçen telefon bizzat Android‘in geliştiricisi Google tarafından üretiliyor. Kısacası gerek Android işletim sistemi gerekse uygulamaların büyük bir çoğunluğu bu uygulamayı destekliyor.

Google ile çalışmak isteyen geliştiriciler, çentikli tasarımı kabullenseler kendi yararlarına olur gibi gözüküyor. Büyük firmalara olan yakınlığıyla tanınan Evan Blass ise Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerine ait görselleri paylaştı.

Google Pixel 3 ve 3 XL

Ürün Özellikleri

Tamamen resmi tanıtım olmadığı için bir bilgi sahibi değiliz ancak Blass’ın iddialarına göre Pixel 3 5,3 inçlik, Pixel 3 XL ise 6,2 inçlik ekranlara sahip telefonlar olacağı. WinFuture, cihazların tasarımları ile birlikte renk seçeneklerini de ortaya çıkardı. Buna göre Google’ın üçüncü nesil Pixel telefonları siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olacak.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.