Jeremy Renner uygulamasını troller yüzünden kapatıyor. Thanos’u yenmek için yardım eden adam trolleri yenemedi ne yazık ki.

Jeremy Renner’ın ücretsiz uygulaması Jeremy Renner Official, aktöre dönüşmüş müzisyenle ilgili her şeyi kutlamak isteyen Marvel’ın Hawkeye hayranları için sağlıklı bir yerdi. Ama şimdi troller yüzünden kapanıyor. jeremy renner uygulamasını

Uygulama çıkalı birkaç yıl olmasına rağmen ancak son birkaç ayda dikkat çekebilmişti. Uygulama Jeremy Renner’ın fotoğraflarının paylaşılması, hayranların kendi hikayelerini paylaşması ve takılmaları için Instagramvari bir topluluk uygulaması olarak tasarlanmıştı.

Renner’a bazen yorumlarda J Rens diyen orijinal Renner hayranları bir anda bir grup trolle karşılaştı. Geçtiğimiz hafta, troller Renner ve diğer hayranları taklit etmenin bir yolunu bulduğunda, nefret dolu yorumlar gönderme ve platformdaki diğer insanları taciz etme fırsatını kullanmaya başladı. Gerçek hayranlar, destekleyici içerik yayınlamak için topluluk yayınını kullanarak mücadele etmeye çalıştı ancak güçleri yetmedi. jeremy renner uygulamasını

Jeremy Renner Uygulamasını Kapatırken Veda Mesajı Yayınladı

Renner kapanma konusunu veda mesajında açıkladı. “Beni ve uygulama içinde başkalarının kimliğine bürünme yollarını manipüle edebilen akıllı bireyler nedeniyle, bu uygulamayı çalıştıran ESCAPEX’ten derhal kapatılmasını ve son 90 gün içinde herhangi bir yıldız satın alan herkese parasını iade etmesini istedim” yazdı. Yıldızlar, uygulamanın para birimi oluyor. “Hayranların birbirleriyle bağlantı kurabilecekleri bir yer olması gerekiyordu, yapamadığım ya da yapamayacağım her şey olan bir yere dönüştü.” dedi.

Renner, “Bana sözleri ya da cesaretlendirmeleriyle, uygulamada paylaşılan harika sanat eserleriyle, hikayelerle ve zamanla destek veren tüm süper hayranlarıma teşekkür ederim ve onları Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube’da görmeyi umuyorum” dedi.

 

 jeremy renner uygulamasını

Görüldüğü gibi troller güzel bir şeyi daha mahvetmeyi başardılar. Jeremy Renner uygulamasını kapatıyor olsa da Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube’da hala ulaşılabilir olacak. Jeremy Renner uygulaması, insanlara özel içerik toplamaları, izlemeleri ve Renner’ın orijinal müziği, fotoğrafları ve sahne arkası aktörlerinin canlı yayınları gibi ödüller kazanmaları için bir alan sağlamıştı. Troller hayranların elinden tüm bunları almış oldu. Oyuncunun uygulaması uzun vadede işe yaramamış olsa da, Marvel yıldızı hala gelecek olan Disney+’ın Hawkeye dizisi de dahil olmak üzere dört gözle beklenecek başka çıkışlara sahip.

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.