Microsoft Edge çeviri özelliği ile daha da kullanışlı hale geliyor. Android sürümüne gelecek olan çeviri özelliği sayesinde Microsoft Edge kullanmak daha keyifli bir hal alacak.

Microsoft Edge Çeviri Özelliği

Microsoft Edge Çeviri Özelliği Nedir?

Microsoft Edge dünyanın en çok kullanılan tarayıcıları arasında yer alıyor. Her geçen gün kendisini yenileyen tarayıcı son yeniliğini de çeviri özelliği ile yaptı.

Microsoft’un hem Android hem de iOS platformları için ürettiği tarayıcı, çeviri özelliğinin müjdesini verdi. Şimdilik Android uygulamasına gelecek olan çeviri özelliğinin yakında iOS cihazlarda da kullanılabilir olması bekleniyor.

Ancak elbette öncelikle özellik Android cihazlarda deneyimlenebilecek. Bu durum Microsoft Edge’i mobil cihazlar için de iyi bir alternatife dönüştürecek.

Web sitesi çeviri özelliği sayesinde farklı dillerde pek çok sitede kolayca gezinebileceksiniz.

Çeviri Özelliğinin Ne Zaman Geleceği Belli mi?

Microsoft Edge yeniliklerle elini güçlendirmeye devam ediyor. Microsoft Edge’in 42.0.0.2222 sürümündeki beta versiyonuna gelen otomatik çeviri özelliği hayli dikkat çekiyor. Elbette güncelleme ekstra özellikler de barındırıyor.

Web sitesi otomatik olarak istediğiniz herhangi bir dile çevriliyor. Bu da kullanıcı için oldukça pratik bir durum ortaya çıkarıyor.

Microsoft Edge Çeviri Özelliği

Sunulan yeni özelliği Android cihazınızda deneyimlemek isterseniz beta sürümünü indirebilirsiniz. Peki özellik iOS versiyona ne zaman gelecek? Bununla ilgili net bir tarih vermek hayli güç. Ancak Android beta sürümünde yayınlanan ve hala test edilen özelliğin başarılı bulunması takdirde özelliğin iOS cihazlara da gelmesi sürpriz olmayacak.

Çeviri özelliğini deneyimlemek için hemen yeni sürümün beta versiyonunu bekleyin. Beta versiyonunu indirmek istemezseniz yeni sürüm için bir süre daha beklemeniz gerekecek. Otomatik çeviri özellik normal sürümde de en kısa sürede yerini alacak. Android kullanıcıları özelliğin kullanımından oldukça memnun kalacak. Özellik ile ilgili detayları yakında daha ayrıntılı olarak göreceğiz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.