Bu haftanın popüler Android uygulamaları hangileri sizce? Anlaşılan bu kez Android kullanıcıları işlerini görebilecekleri daha pratik uygulamalara yönelmişler. İşte Play Store: popüler uygulamalar listemizde bu hafta.

play store: popüler uygulamalar turkcell hesabım

 

play store: popüler uygulamalar shareit

 

play store: popüler uygulamalar spotify

 

play store: popüler uygulamalar sahibinden

 

play store: popüler uygulamalar türk telekom

 

play store: popüler uygulamalar vodafone

 

play store: popüler uygulamalar yapı kredi

 

play store: popüler uygulamalar snapchat

 

play store: popüler uygulamalar twitter

 

play store: popüler uygulamalar angry birds classic

 

Play Store: Popüler Uygulamalar Bu Hafta Pratik Ağırlıklı

Bu kez popüler uygulamalar listesinde ilk 10’da yalnızca bir oyun görülüyor. Tabii bu oyunun Angry Birds oluşuna değinmek lazım. Akıllı cihazların ilk popülerleştiği dönemlerde hemen herkesin oynadığı Angry Birds serisinin oyunları bunca yıla rağmen halen gündemde kalmayı başarıyorlar.

Diğer yandan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom uygulalarının tümü listede yer bulmuş, kullanıcılar işlemlerini cihazlarının rahatlığıyla her zaman her yerden yapabilmeye önem veriyorlar.

Diğer yandan sahibinden.com ve (daha önce en iyi mobil bankacılık uygulamaları listemizde de yer alan) Yapı Kredi uygulamaları da listede. Dolayısıyla bu hafta Android kullanıcıları işlerini halledebilecekleri işlevsel uygulamara ağırlıkla yönelmişler.

Play Store: Popüler Uygulamalar listemiz, bu hafta uygulamaların popüler olmak için kullanıcıların bir problemini çözmesi gerektiği tezini doğrular nitelikte.