App Store kullanıcılarının sıkça tercih ettikleri uygulamaları takip ettiğimiz App Store: Popüler Uygulamalar listelerimizi sürdürüyoruz. Bu hafta bakalım iOS kullanıcıları, sosyal medya, oyun, müzik vb. pek çok kategoriden en çok hangilerine rağbet göstermişler.

İşte bu haftaki listemiz…

App Store: Popüler Uygulamalar

WhatsApp

Play Store: Popüler Uygulamalar Instagram

Instagram

musical.ly

Music Cloud - play mp3 offline

Müzik indir internetsiz dinle

Play Store: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Helix Jump

popüler android uygulamaları

Facebook

Messenger

Messenger

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online

Tobidi - Music Video Streamer

Tobidi – Music Video Streamer

MusiFan - Free Music Mp3 Streamer and Player with Playlist Manager!

MusiFan – Free Music

 

App Store: Popüler Uygulamalar – Her Türden Popüler Uygulama

iOS kullanıcıları, bu hafta çok çeşitli türlerden uygulamalara ilgi göstermişler. Listede beklediğimiz standart sosyal medya ve mesajlaşma devleri, yine yerlerini almış durumda.

Yeni popüler sosyal video platformlarından musical.ly de yine ilk üçte yer almaya devam etmiş, fakat WhatsApp ve Instagram bu kez tekrar ilk ikiye yerleşerek musical.ly’nin önüne geçmişler. Diğer yandan uzun süredir bu alanda popülerliğini koruyan Kwai ise ilk onun epeyce altına inmiş ve listede yer alamamış.

Müzik İndir, Tobidi ve MusiFan şeklinde üç ayrı müzik uygulaması oluşu da geçen hafta iki olan sayının daha da artmasıyla dikkat çekici.

Listedeki tek oyun, artık listelerde bulunmasına çok alıştığımız Helix Jump. Diğer uygulamamız da Türk Telekom’un online işlem uygulaması.

Bir sonraki listemizde görüşmek üzere keyifli günler dileriz.