iPhone ve iPad kullancılarının bu hafta en çok rağbet ettikleri ücretsiz iOS uygulamaları, sizce hangileri olabilir? App Store: Popüler Uygulamalar listemizle bu sorunun cevabını arayacağız.

iOS kullanıcıları, bu hafta da sosyal medyadan alışverişe, oyundan video uygulamalarına kadar farklı türdeki uygulamaları tercih etmişler. Gelin listemize birlikte göz atalım.

musical.ly

Play Store: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Helix Jump

App Store: Popüler Uygulamalar

WhatsApp

Play Store: Popüler Uygulamalar Instagram

Instagram

BiP Messenger

BiP Messenger

popüler android uygulamaları

Facebook

Love Balls

Love Balls

Kwai - Video Social Network

Kwai – Video Social

Messenger

Messenger

letgo: Buy & Sell Secondhand

letgo: İkinci El Al & Sat

App Store: Popüler Uygulamalar – İlk Dört, Yerlerini Bırakmıyor!

Geçtiğimiz haftaki listede yer alan Helix Jump, musical.ly, WhatsApp ve Instagram, bu haftanın da popüler uygulamaları arasında bulunuyor. Bu sefer, kendi aralarında ufak yer değişiklikleri olsa da bu uygulamalar, ilk dördü başka uygulamalara bırakmayarak başarılarını sürdürmüşler.

Love Balls ise listelerde sıkça gördüğümüz bir başka tanıdık uygulama. Helix Jump çılgınlığı ise hala sürüyor gibi gözüküyor. Bakalım kullanıcıların bu ilgisi daha ne kadar daha sürecek.

İkinci el eşyaları alıp satabileceğiniz alışveriş uygulaması letgo ise listeye son sıradan dahil olmuş. Sosyal video paylaşım uygulaması Kwai ise bu hafta, geçen haftaya göre 2 sıra yükselip 8.sıraya yerleşmiş.

Görünen o ki insanlar, hala en çok sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarına ilgi gösteriyor. İlk 10 popüler uygulamanın kalan bölümünü ise dönemsel olarak ortaya çıkan yeni uygulamalar oluşturuyor.

Önümüzdeki haftalarda da iOS uygulamalarının nabzını tutmaya devam edeceğiz. Bir sonraki popüler ve ücretsiz iOS uygulamaları listemizde görüşmek üzere.