Ahoy! Yelkenlerimiz fora, Play Store’un popülarite okyanusuna açıldık. Popülerliğin rüzgarları güvenilmez ve değişken olabilir. Neyse ki gözüpek tayfamızla bu bilinmez suları sizler için dolaşıyor, haritalıyoruz! Her hafta güncellediğimiz Play Store: Popüler Uygulamalar atlası sayesinde bu deryalarda güvenli seyrüseferler dileyerek güncel haritamızı sunuyoruz.

 

Play store popüler uygulamalar

musical.ly

Android: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Kwai – Social Video Network

Play Store: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Helix Jump

ücretsiz android uygulamaları loveballs

Love Balls

Cover art

Kick the Buddy

Play Store: Popüler Uygulamalar Instagram

Instagram

Play Store popüler uygulamalar meb e-okul vbs

MEB E-OKUL VBS

Play Store: Popüler Uygulamalar Messenger

Messenger

Play Store: Popüler Uygulamalar WhatsApp

WhatsApp

popüler android uygulamaları

Facebook

 

Play Store: Popüler Uygulamalar – Sosyal Videoların Yükselişi

İlk 4, önceki listemize göre kendi aralarında birkaç yer değişikliği ile aynı uygulamalardan oluşmakta. Ondan bir önceki listede de bu 4 uygulamanın üçü, yine ilk 4 arasında yer alıyorlardı. Bu bakımdan Kwai, musical.ly, Helix Jump ve Love Balls uygulamalarının bu sıralar işleri pek iyi gidiyor diyebiliriz.

Yedi denizin en yaman dört korsanını inceledikten sonra, listeye geçen hafta giren Kick the Buddy isimli oyunun yine listede kaldığını görüyoruz.

Öğrencilerin final sınavı çileleri de henüz bitmediğinden, MEB E-OKUL VBS listeden hala inmiyor. Helix Jump, Love Balls ve Kick the Buddy şeklinde üç oyunun arka arkaya 3, 4 ve 5. sıraları almaları da ayrıca ilginç olmuş.

Instagram, WhatsApp, Facebook Messenger ve Facebook uygulamaları ise artık her hafta beklediğimiz uygulamalar. Yine de Facebook zaman zaman ilk 10’un dışında kalıyor ya da listeye girebildiği son iki seferde ancak sondan girebiliyor. Facebook kullanım oranı düştü söylevini doğrular nitelikte bir durum diyebiliriz.

Bu hafta en popüler Android uygulamaları bunlar. Gelecek hafta da sizler için Play Store’un çetin sularını arşınlayacak, fersah fersah gezerek en popüler Android uygulamalarını bulup çıkaracağız. O vakte kadar sizler de en az bu uygulamalar kadar popüler olasınız he mi!