Sizi yepyeni bir oyun ve aynı zamanda sosyal medya platformuyla tanıştırmak istiyorum: Pub Story. Küçükken oynadığımız şişe çevirmece oyununun sorularının hazırlanmış hali diyebiliriz kısaca. Hemen ayrıntılara geçmeden önce birkaç teknik bilgi aktarayım sizlere.

Oyun Google Play Store’da 100.000 indirmeye sahip. Şahsen Android kullanıcısı olarak yüklenme ekranlarında kalma, yeniden başlatsam dahi çalışmama gibi sorunlarla karşılaştım fakat daha sonradan düzeldi. iOS kullananlar ise gözlerimin önünde çatır çatır kullanıp sorunsuz hayatlarına devam ettiler. Biraz üzdü bu durum beni.

Oyunun reklamlarını bu aralar görür olduk. Berkcan Güven ve Efe Uygaç, Didem Soydan ve Niko gibi isimler reklamlarında oynadılar ve her yerde paylaşıldı. Gelelim oyunun içeriğine ve ayrıntılarına. Pub Story

Pub Story Dostlarınızla Toplandığınızda Oynanabilecek Eğlenceli Bir Oyun!

Efendim oyun temelde arkadaşlarınızla oynamanız üzerine geliştirilmiş. Dostlarınızla bir araya geldiğinizde veya kızlar gecesi yaptığınızda arkadaşlarınızla birbirinize kritik sorular sorabilir, cesaret isteyen işler yaptırabilirsiniz. Oyunu gittiğiniz ortamlarda hiç tanımadığınız insanlarla bir oyun kurarak da oynayabilirsiniz.

Pub Story şu an için 14 farklı moda sahip. Şu anlık bedava sadece bir oyun modu var o da Ortalığı Karıştır. Sinema Oyunu, Kirli Konuşmalar, En Çapkın Kim?, Gizli Saklı Kalmasın, Sansür Yok!, Delirten Oyun, Yiyorsa Seç, Şişe Çevirmece, Flört Oyunu, İtiraf Şov, Bahisler Açılsın, Tahrik Eden Oyun, Girls Night ücretli oyun modları. Her birinin süresi 50 dakika (Ortalığı Karıştır modu 25 dakika) ve başlamak için gereken azami oyuncu sayısı değişiklik gösteriyor.

Seçtiğiniz oyun modu için bir kod alıyorsunuz ve bu kodu oyuna katılacak kişilere gönderiyorsunuz ve hep birlikte aynı modda oynamaya başlıyorsunuz. Oyun rastgele eşleştirdiği iki oyuncu arasında görevler veriyor ve karışık olarak ilerliyor. Verilen görevi yaparsanız “Yaptı” olarak işaretleniyorsunuz ve bunun için puan kazanıyorsunuz. Yapmayı istemezseniz veya yapamazsanız “Yapamadı” olarak işaretlenirseniz puan kazanamıyorsunuz. En çok puan toplayan ise oyunun galibi oluyor.

Pub Story indirmesi ücretsiz ancak oyun modları ücretli bir oyun. Bazı oyun modları 60 TL kadar çıkabiliyor. Oyunu Google Play Store veya Apple App Store sayfalarını ziyaret ederek indirebilirsiniz. Hatta aşağıdaki indirme kutularından direkt indirme sayfalarına da gidebilirsiniz. Sitesini de ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. İyi eğlenceler 😊

Pub Story
Pub Story
Developer: Pub Story
Price: Free
‎Pub Story
‎Pub Story

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.