Mobiluygulama.com’da yazı yazmaya başladığımdan beridir arkadaşlarımın telefonlarını ellerinden alıp telefonlarına hangi uygulamaları indirdiklerine sürekli bakıyorum. Bazıları mesaj yoluyla ”Sunday böyle bir uygulama varmış” diyor fakat bazıları ise hiç haber dahi vermiyor, ellerinden aldığım telefonda uygulamaları görüyorum. Arkadaşımın telefonunda gördüğüm bir uygulama dikkatimi çekti ve sizlere anlatmak istedim: Grupanya.

Alışveriş tutkunları, hayatı enlerine kadar yaşamayı sevenlerin uygulaması olan Grupanya, Google Play Store’da 3.8 puanda iken, Apple App Store’da ise 4.3 puana sahip. İndirme sayısı 1 milyonu geçmiş durumda, bu veri ise bana uygulamayı ne kadar geç fark ettiğimi gösteriyor.

Kampanya ve İndirim Avcıları Elinizi Çabuk Tutun! 

Grupanya, her türlü hizmet ve her türlü ürünlerin kampanyalı, indirimli fiyatlarından haberdar olarak yararlanabileceğiniz çok özel uygulama. En uygun fiyatlarını tüketiciler ile buluşturan uygulama, alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen platformu konumunda. Arayüzün kolay ve kullanışlı olmasıyla birlikte Grupanya üyeleri, her gün yepyeni kampanyalardan haberdar olup, planladığı aktiviteleri daha uygun fiyatlardan yapabiliyor.

Alışveriş tutkunları, kampanya ve indirim avcıları, renkli ve heyecanlı hayat tarzı olan insanlar Grupanya’yı indirerek indirimlerden ve kampanyalar ile ilgili anında bilgi sahibi olabilir. Bunun için yapılması gereken şeyler ise: Uygulamayı indirip üye olmak, konum bilgilerinizin kullanılmasına izin vermek ve son olarak da bildirimleri açmak.

Her Türlü Kategoride İndirimlerden Yararlan! 

Yukarıda belirttiğim 3 minik aşamayı tamamladıktan sonra uygulamada konumunuzu belirleyin. Türkiye’nin 29 vilayetindeki her türlü kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu durum size örneğin tatile çıkacağınız zamanlarda büyük kolaylıklar sağlayacak. İşte o şehirlerden bazıları: İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Gaziantep.grupanya

Uygulamada sağ alt köşede göreceğiniz ”Harita”ya tıklayarak konumunuzu belirttiğiniz şehirdeki her türlü indirim ve kampanyayı görebilirsiniz. İsterseniz arama yaparak sonuçları fırsat aradığınız türe, konuma ve fiyat aralıklarına göre filtreleyebilirsiniz. Sonuçlar konumuza yakınlığa, fırsatın yayınlanma tarihine göre sıralanacaktır. Aynı zamanda fırsattan ayarlanma sayılarını da görebileceksiniz.

Grupanya Fırsat Kategorileri

İndirimli ve kampanyalı fırsatlardan yararlanmak istiyorsunuz evet ama bu kategoriler neler, ne gibi indirimlerden yararlanabilirsiniz şimdi bunlara cevap verelim.

Konumunuza göre mesela bir akşam yemeğine çıkmak istiyorsunuz. Şehrinizdeki birçok restorandan indirimleri görebilir ve aralarından seçtiğiniz bir fırsattan yararlanabilirsiniz. Fiyatların ne kadar uygun olduğu da artık sizlerin görüşlerine ve fiyat/kalite/performans anlayışınıza kalacak.

Grupanya

Diğer birçok kategoride bulunan her türlü fırsattan da yararlanabilirsiniz. Konser, etkinlik, tiyatro, müzikal indirimlerinden yararlanabilir, kendinize harika bir akşam eğlencesi ayarlayabilirsiniz. Masaj ve spa, güzellik kategorisindeki cilt bakım indirimleri; laser tag, poligon, uçak simülatörleri vb., Atv turu gibi aktiviteler; fitness ya da yabancı dil kurslarında bulunan kampanyaları görebilir, inceleyip, katılım sağlayabilirsiniz.

Herkesin aklına ilk gelen etkinlik ise genellikle tatile çıkmak oluyor. Nisan’a girdiğimiz, ilkbaharda açan çiçeklerin kokusunu içimize çekmeye başladığımız şu günlerde tatile çıkmak belki de yapılabilecek en güzel aktivite olacaktır- Tabii ki virüs yokken-. Grupanya’da konumuza veya tatile çıkmak istediğiniz şehre bağlı olarak otel fırsatlarından, düzenlenecek gezilerden ilk sizin haberiniz olsun.

Grupanya’yı indirin, konumuzu belirtin, bildirimleri açın ve fırsatlardan yararlanın.

Uygulamayı indirmek isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz de sitesini ziyaret edebilirsiniz.

‎Grupanya
‎Grupanya
Developer: Grupanya
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.