Samsung Galaxy Note 9 fiyatı Samsung fanatiklerinin yüzünü güldürecek… Ülkemizdeki döviz kurlarının artışı ile yükselen telefon fiyatları alıcıları iki kez düşündürüyordu. Döviz kurlarındaki düşüşle Samsung Galaxy Note 9 fiyatı da düşerek teknoloji meraklılarını oldukça sevindirecek. Peki Samsung Galaxy Note 9 fiyatı neden düştü?

Samsung Galaxy Note 9 fiyatı

Samsung Galaxy Note 9 Fiyatı Düşmeye Başladı

Ülkemizde son zamanlarda meydana gelen döviz kurlarındaki çalkalanmalar çoğu teknolojik ürüne yansımış durumdaydı. Cep telefonu fiyatları ise bu durumdan oldukça etkilenen teknolojik ürünler arasında yerini almış durumdaydı.

Telefon fiyatlarındaki aşırı yükseliş, telefon almak isteyen kişiler için ise oldukça büyük bir engel haline gelmişti. Herkesin bildiği üzere cep telefonu fiyatları önceleri her bütçeye hitap edebiliyordu. Yani piyasada, çoğunlukla istediğimiz rakama, cep telefonu bulabiliyorduk.

Samsung Galaxy Note 9 fiyatı

Fiyatlar Neden Düşüyor?

Ancak döviz kurlarındaki çalkalanmalar ile artık uygun fiyata cep telefonu bulmak ne yazık ki imkansız hale gelmişti. Çok fazla özelliği olan ve piyasaya çıkışı ile büyük yankı uyandıran Galaxy Note serisinden Galaxy Note 9 akıllı cep telefonu, döviz kurundan etkilenen ve ulaşılması zorlaşan telefonlardan biri olmuştu.

Bu durum akıllı cep telefonunu yenilemek isteyen Samsung kullanıcılarını ve Samsung kullanmayı düşünen akıllı telefon kullanıcılarını oldukça üzmüştü. Şimdi ise Samsung, sevindiren bir haber ile karşımızda. Samsung Galaxy Note 9 128 GB 6.499 TL iken daha döviz kuru oynamaları ile 8.000 TL gibi bir rakama yaklaşmıştı ama şimdi ise güzel bir düşüş ile 1.500 TL civarı bir indirim ile piyasada yerini almış durumda.

Eğer sizde döviz kurundaki çalkalanmalar sebebi ile hayaliniz olan Samsung Galaxy Note serisinin gözdesi haline gelmiş olan Samsung Galaxy Note 9’u almak için bekleyişte olanlardan biriyseniz bu güzel indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.