Samsung Galaxy Note 9 güncellemesi uzun bir süreden beri aslında beklenen bir gelişmeydi.

Çünkü Güney Kore’nin bu amiral gemisi birçok teknik özellikleri bakımından mutlaka sistemin güncellenmesini adeta “zorunluluk” addediyordu. Yapılan resmi duyuru ile sistemin yeniden güncellendiği belirtildi.

Ayrıca kullanıcıların manuel olarak güncellemeyi indirmesi için Ayarlar – Cihaz – Hakkında – Yazılım Güncellemeleri yolunu takip ederek kendisinin de yapması mümkün kılındı. Peki Samsung Galaxy Note 9 güncellemesi neler getirdi?

Samsung Galaxy Note 9 güncellemesi

Samsung Galaxy Note 9 Güncellemesi Yenilikleri

Samsung‘un amiral gemisinde kullanıcıların sıklıkla şikayet ettikleri sorunlara uzman ekip birer birer parmak basarak üzerinde iyileştirmelere gitti. Buna göre Galaxy Note 9 güncellemesiyle birlikte birtakım güncellemeler gerçekleştirildi. Peki Samsung Galaxy Note 9 güncellemesiyle birlikte gelen özellikler nelerdir? Hep birlikte göz atalım…

Gece-Gündüz HDR iyileştirmesi

Fotoğraf kalitesinde iyileştirme

Düşük ışıkta yüksek görüntü kalitesi

Performans iyileştirmeleri olmak üzere hem sistemin ihtiyaç duyduğu alanlarda hem de kamera ayarlarına yönelik alanlarda gerçekleştirildi.

Yüzünüz Artık Parlamayacak

Yapılan bu en yeni güncellemeyle birlikte amiral gemi kullanıcıların en çok yakındıkları arasında gelen arka çekimde yüzlerin parlak çıkması sorunu tamamen ortadan kaldırıldı.

Bu yapılan iyileştirmeyle birlikte artık yüzleriniz parlak çıkmayacak ve tamamen naturel bir çekim kalitesiyle doğala en yakın görüntünün elde edilmesi amaçlanmış olacak.

Samsung Galaxy Note 9 güncellemesi

Düşük Işıkta Yüksek Çekim Kalitesi Geldi

Karanlık ya da yarı karanlık ortamlarda görüntü kalitesi bir hayli düşüyor. Bunun temel nedeni ışığın olmaması. İşte bunun önüne geçmek için Galaxy Note 9 üzerinde yapılan yeni bir güncellemeyle birlikte artık bu sorunların da tamamen büsbütün ortadan kaldırılması mümkün oldu.

Böylelikle düşük ışık altında da yüksek görüntü kalitesinin elde edilmesi mümkün olacak ve bunun yanı sıra cihazın kararlılığına ve performansına yönelik olarak da birtakım iyileştirmeler gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.