Samsung Galaxy S10 5G modeliyle mobil teknoloji anlamında kullanıcılara yeni bir model üzerinde çalıştıklarının duyurusunu yaptı. Samsung’u çok yakından takip eden ve aynı zamanda teknik kadrosunda da üyeliği bulunan XDA Developers üyelerinin verdikleri bilgiye göre Samsung markasının amiral modeli olmaya hazırlanan S10 modeli 5G destekli olacak. Böylelikle daha hızlı internet daha yüksek ses ve görüntü kalitesi gerçekleştirilmesi anlamı da çıkarılmış olacak.

Samsung Galaxy s10 5g

Samsung Galaxy S10 5G için Hazırlıklar Başladı

Yine edinilen bilgiler ışığında Samsung tarafından üzerinde çalışılan S10 modelde 5G desteği sayesinde daha hızlı internet erişiminin her anlamda zamandan tasarruf sağlayacağının da altı çizilerek bunun yanı sıra akıllı cep telefon modeli ile mobil teknoloji dünyasında adeta çığır açan birçok gelişmeleri de elde edeceği merakla beklenilen birtakım yenilikleri arasında gösterilmekte.

Samsung markasının amiral kaptanı olma yönünde iddiaların sürüp gittiği S10 modeli gerçekten de mobil teknoloji dünyasında birçok gelişmelere sahne olmaya hazırlanması adına emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Galaxy S10, Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 olmak üzere üç farklı ana modele sahip. Bütün bu ortada duran özellikler neticesinde de değerlendirildiği zaman her açıdan yeni modelin tamamen kullanıcıların istedikleri bütün fonksiyonel özellikleri bir arada sunmaya devam edeceğinin altı çiziliyor. Bu da telefonun her anlamda uzun bir müddet kullanılması anlamına gelmekte.

Samsung Galaxy s10 5g

Samsung Galaxy S10 5G Ne Zaman Çıkacak?

Piyasaya ne zaman sürüleceği ile ilgili grup üyeleri tarafından herhangi bir bilgiye yer verilmezken teknologların tahminleri 2018 yılının sonunda gerçekleşecek bir sürpriz olacağı yönünde yoğunlaşmakta. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri neticesinde her anlamda Samsung Galaxy’nin bu en yeni modeliyle kullanıcılarını 5G teknolojisi ile de buluşturacağı şimdiden teknoloji gündemini meşgul eden belli başlı konuların arasında ilk sıralarda gelmeyi sürdürerek göze çarpıyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.