Akıllı mobil telefonlar arasında meşhur olmasa da; anavatanında en çok tercih edilen markalardan birisi olan, ekran konusunda son derece ilgi gören Sharp’ın, Çin ve Tayvan kurumlarında doğrulanan yeni ürünü; Sharp Aquos s3.

Sharp her geçtiğimiz gün çıtasını yükselterek, ürettiği akıllı mobil cihazlarda ilginç özellikleri ile dikkatleri çekmeye devam etmektedir.

İşte sizlere yeni Sharp Aquos s3 modelinden bahsedeceğiz. Modelin tasarımının en çok konuşulan yönü ise hiç şüphesiz iPhone X’e benziyor olması. Bu nedenle de çok konuşulmaya başlanan bu modelle ilgili önemli aktarımları sizler için gerçekleştireceğiz.

Sharp Aquos s3

Sharp Aquos s3 Tasarımının Detayları!

Tasarımına baktığınız iPhone X ile oldukça benzer olan bu modelin ekranında bir çentiği göreceksiniz. Arka kısmında ise dikey şekilde bulunan çift kameranın yer aldığından söz etmek mümkün. Bununla birlikte arka kısımda parmak izi okuyucusu bulunmakta ve tasarımda bu detay da oldukça ilgi çekici.

Bununla birlikte Qualcomm Snapdragon 630 işlemcisi bulunmakla beraber gücünü de buradan almaktadır. Üstelik farklı özelliklerde göreceğiniz bu ürünle ilgili olarak 4 GB ram veya 6 GB RAM alternatiflerini de görebilirsiniz. Depolama konusunda 64 GB ve 128 GB seçeneklerinin de bulunduğunu söyleyebiliriz.

Sharp Aquos s3

Ekran boyutunda 5,99 inç görünümü görebilecek ve 18:9 formatına da sahip olabileceksiniz. 2160*1080 piksel çözünürlüğünü sunması beklenen modelin kamera özellikleri ise 12 MP ve 13 MP arka kameralar şeklinde. Ön kısmında ise 16 MP’lik kameranın yer aldığını belirtebiliriz. Aquos s3 sahibi olacakların bu kaliteli özelliklere sahip olmasının büyük ayrıcalıkları beraberinde getirmesi de beklenmekte.

Akıllı mobil cihaz kullananların en çok merak ettiği konulardan birisi de pil ömrüdür. Bu konuda 3100 mAh’lık bataryasının bulunması, tüm soru işaretlerini de yok eder nitelikte. Sharp Aquos s3’ün ne zaman tanıtılacağı ise büyük bir merakla beklenmekte. Sizler de incelemelerinizin ardından fikir sahibi olacağınız bu modelle ilgili önemli detayları görebilirsiniz. Akıllı mobil cihaz dünyasında çok konuşulacak olan ürünlerden birisi olarak bu modelle ilgili olarak yakın tarihteki tüm güncel bilgileri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.