İster üzgün, ister mutlu olun, kendinizi müziğin ritmine bırakarak rahatlayabilirsiniz. Bu durum da mobil cihazlarda müzik uygulamalarının geliştirilmesine ön ayak oluyor. Radyo Seç bu uygulamalardan birisi.

Uygulama sayesinde ülkemizde bulunan radyo kanallarından pek çoğuna erişim sağlayabilirsiniz. Müzik tarzınıza uygun olan ve ruh halinizi yansıtan müzik kanallarını bulmak için sizler de yüksek ses kalitesi ile Radyo Seç uygulamasını kullanabilirsiniz.

Radyo Seç uygulamasının ekran görüntüleri

Uygulama, sizlere kategoriler sunuyor. Dilerseniz kategoriler arasında gezinip tarzınıza uygun bir radyo bulabiliyorsunuz ve sınırsız şekilde dinleyebiliyorsunuz.

En önemli özelliği, arka planda çalışabiliyor olması. Uygulamadan çıktığınızda kapanmıyor. Bu sayede dilerseniz başka uygulamaya girebilir, internette gezinebilirsiniz.

Gezinirken sevdiğiniz bir radyoya denk geldiyseniz, daha sonra dinlemek üzere Favorilerim kısmına ekleyebilir, bir sonraki seferinizde hızlıca açıp dinleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde sürekli aramanıza gerek kalmıyor.

Uygulamaya ait bazı ekran görüntüleri

Eğer tek başınıza müzik dinlemeyi sevmiyorsanız veya sevdiğiniz kişilerle ortak şarkılarda, aynı hisleri yaşamak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

İleri ve geri tuşları ile kolayca geçiş sağlayabileceğiniz diğer radyolarda da hangi müziklerin çalmakta olduğunu  görebilirsiniz. İsterseniz durdurabilir ve daha sonra devam da ettirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bir de “Bize Ulaşın” bölümü var. Adı üzerinde, uygulamanın geliştiricilerine ulaşmanızı sağlayan bu bölümde bir form var ve formu doldurup geliştiricilere bildirmek istediklerinizi buradan 7/24 bildirebiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki bir hatayı, öneriyi, isteği bildirebiliyorsunuz.

Sadece dinlemeye değil dinletmeye de yardımcı bu uygulama. Kendi radyonuzun bu uygulamada yer almasını istiyorsanız “Bize Ulaşın” kısmından ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Radyonuzun HD kaliteli ve sorunsuz çalıştığından emin olduktan sonra Radyonu Seç Platformunda bulunmasını sağlıyorlar ve siz de daha çok kitleye ulaşma imkanı buluyorsunuz.

Radyo Seç ile Müzik Keyfini Yaşayın

Dilediğiniz an, internete bağlı olduğunuzda dinleyebilirsiniz. Uygulama şu an için sadece App Store‘da mevcut. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu olmasının yanında iOS 9.0 veya üst sürümü olan cihazlarda çalışabiliyor. İleride diğer işletim sistemlerinde kullanılıp kullanılmayacağı ise merak edilen konular arasında.

‎Radyo Dinle - Radyonu Seç
‎Radyo Dinle - Radyonu Seç

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.