Stresli misiniz? O zaman camı çerçeveyi aşağı indirme zamanıdır. Smash Hit ile uhrevi bir ortamda havada süzülerek camları kırarak top kazanın ve  tekrar camları kırarak bölümleri geçin. Smash Hit ile odak, konsantrasyon ve zamanlama becerilerinizi geliştirin.

smash hit

Grafik ve Ses Harikası Smash Hit

Grafikleriyle göz dolduran bu uygulama 100.000.000+ kez indirilmiş. Her ne kadar  2015’ten beri güncelleme almasa da hala gözde bir oyun.

Temelde One Tap mantığıyla çalışan bir Arcade oyun, Smash Hit. Oyun basit ama heyecanlı da aynı zamanda. Oyunun içindeki sesler de sizi heyecanlandıran tipten.

Oynanışı aşırı basit. Sadece camları kırarak top kazanmanız lazım, kazandığınız toplarla karşınıza çıkan engel camları kırmanız gerek. Eğer engel camları kırmazsanız, çarpıp top kaybedebilirsiniz. Toplarınız bittiğinde de kaybetmiş oluyorsunuz.

Oyunda bazı yerlerde kapıları açmanız gerekiyor ve o kapıları açmak için tuşlara top fırlatmanız gerek, fırlatamazsanız açamıyorsunuz.

Oyunun en güzel yanı bence aynı anda iki farklı yöne top fırlatabilmeniz. Bu sayede birden fazla hedefi aynı anda kırabiliyorsunuz.

smash hit

6 Farklı Oyun Çeşidi 

Oyunun kendi içerisinde 6 farklı modu var. Bunlar: Klasik mod(Classic), Zen modu, Eğitim(Training) modu, Katliam(Mayhem) modu, Karşılıklı(Versus) mod ve Takım(Co-op) modu. Klasik modda oynarken sonsuza dek cam kırıyorsunuz sizi engelleyen tek şey biten toplarınız oluyor.

Zen modunda oynarken zaman ve top sınırınız yok. Yukarı, aşağı, sağa, sola… Nereye isterseniz oraya top atabilirsiniz, kaybetmek yok! Dilerseniz hiçbir şey fırlatmadan da boşlukta akabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Eğitim modu en başta gördüğünüz ve oyunu öğreten mod, Katliam modu ise en zor mod. Burada birden fazla hedefi vurmak zorundasınız. Boss kesmek isteyenler bu modu çok  sevecekler çünkü bir hayli zor. Sınırlı top ile çok fazla cam kırmanız isteniyor ve sevgili boss size dikkat dağıtıcı misillemeler de yapıyor.

smash hit
Mayhem modda Boss’un görüntüsü

Versus modda ise arkadaşlarınızla kapışabilir, Co-op modda da arkadaşlarınızla aynı anda, aynı oyunu birlikte oynayabiliyorsunuz.

Siz de stresinizi atmak, rahatlamak ve odağınızı toplamak isterseniz Smash Hit tam sizlere göre. Dilerseniz aşağıdaki linklerden indirebilir dilerseniz de sitesine göz atabilirsiniz.

‎Smash Hit
‎Smash Hit
Developer: Mediocre AB
Price: Free+
Smash Hit
Smash Hit
Developer: Mediocre
Price: Free

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.