Sizlere bugün bir Age of Magic gibi aksiyon türünde bir oyunu tanıtacağım: Johnny Trigger! Her ne kadar grafik ve temel özellikler olarak birbirlerinden çok farklı olsalar da aksiyon oyunu kategorisinde yer alıyorlar.

Uygulama Google App Store’da 10.000.000+ indirme sayısına ve 4,4 puana sahipken, Apple App Store’da 4.8’lik puan ortalaması iPhone kullanıcılarının uygulamayı daha çok beğendiğini gösteriyor.

Johnny Trigger ‘ın dikkat çeken bir özelliği de -ki belki sadece benim dikkatimi çekmiştir bilmiyorum, Halkla İlişkiler okuduğum için olabilir- ”Less talk, more bullet” sloganı. Oyuna olan çekiciliği bir kademe daha artıyor çünkü oyunda yeraltı mafyalarına karşı bir savaş veriyoruz. Mafyaların inlerine inerek, adamlarını birer birer indirerek bu birimi alaşağı etmek bizim ellerimizde. Daha az konuşmak daha fazla mermi sıkmak isterdim ama yazacağımız birkaç şey daha var.Johnny Trigger

Johnny Trigger: Kostümler ve Silahlar 

Öncelikle oyunda gerçekten çok fazla reklam olduğunu söylemem gerekiyor. Oyunun bölümlerine 1 dakika ayırıyorsanız 30 saniye reklam izliyorsunuz. Johnny Trigger ‘ı indirip oynayacaklar için önerim oyuna girmeden önce internetinizi kapatın, oyunun keyfine bakın.

Yeraltı mafyalarının canını okumaya geldiğimiz her bölümde Matrix filmlerinden ve Max Payne oyunundan sahnelerle karşılaşacaksınız. Matrix’de Neo’nun mermilerinin üzerine geldiği sahnelerde zamanı yavaşlatıp hepsinden sıyrılışı, Max Payne’nin de aynı şekilde zamanı yavaşlatıp düşmanlarını bir bir indirişi. Gözlerinizin önüne gelmiştir, bu oyunda da aynı şekilde hayatlarını elinden alacağınız tüm mafyaları zamanı yavaşlatarak indireceksiniz.

Oyunda sizi çeken ve oynamaya süreklilik katacak 2 unsur var. Birincisi, silahların bölüm geçtikçe değişiyor olması. Bölümleri tamamlayarak kazandığınız paralarla silahlarınızı değiştirebiliyorsunuz. İkincisi ise Johnny’nin kıyafetini değiştirebiliyor olmanız. Bu iki unsur hem göz alışkanlığını dağıtıyor hem de oyunu oynama ve bölüm geçme amacınızı birleştiriyor diyebiliriz.

Johnny Trigger

Bölümlerde görevlerinize ve görev alanlarınıza göre Johnny Trigger ‘ın kıyafetlerinin değişiyor olması da para harcamadan göz alışkanlığını yenmenizi sağlıyor. Matrix ve Max Payne’den öğrendikleriniz varsa aşağıdaki linklerden oyunu indirebilir, zamanı yavaşlatabilirsiniz. Dilerseniz oyunun Google Play Store ve Apple App Store sayfalarını ziyaret ederek oyun hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

‎Johnny Trigger
‎Johnny Trigger
Developer: SayGames LTD
Price: Free+
Johnny Trigger: Action Shooter
Johnny Trigger: Action Shooter

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.