Fotoğraflarınıza alışılageldik uygulamaların dışında daha ayrıntılı ve profesyonel bir görünüm sunan; içerisinde birçok filtre ve düzenleme aygıtı barındıran Polarr adlı mobil uygulamaya gelin hep birlikte göz atalım.

polarr

Güçlü ve Profesyonel Bir Fotoğraf Düzenleme

Genel olarak bakacak olursak Polarr, kullanıcılarına diğer birçok fotoğraf düzenleme programına nazaran çok daha detaylı bir içerik sunuyor. Uygulama, çift lens efekti ve derinlik ayarlamaları, maskeleme ve akıllı algılama özelliğine sahip gelişmiş yüz düzenleme araçları, kendi filtrenizi oluşturma ve geniş fotoğraf uzantısı gibi fotoğraf düzenlemek hakkında aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm aygıt ve yöntemleri içinde barındırıyor.

polarr

Filtreler

Polarr uygulamasıyla birlikte bütün ayarlamalarını kendinizin yaptığı filtreler oluşturabilir , bunun yanı sıra temel veya profesyonel filtreleri de kullanabilirsiniz. Polarr için, filtre olarak belki de en çok seçenek sunan fotoğraf düzenleme programı diyebiliriz.

Filtre Paketlerinden bazıları ; 90lar, sokak, modern, sanat, vintage, atmosfer, portre, mutfak, siyah beyaz, manzara, dramatik. Bu paketlerin içinde de birden fazla filtre mevcut ve fotoğrafınıza en uygun olanını seçip uygulayabilirsiniz.

polarr

Polarr ve Diğer Özellikleri

Derinlik maskesi: Çift kamerayı kullanarak fotoğrafa istediğiniz oranda derinlik katmanızı ve arka planı flu fotoğraflar elde etmenizi sağlar.

Renk maskesi: Renkleri istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlar. Böylelikle kısmi renk tonu değişikliği yapabilir fotoğrafta istediğiniz tonları yakalayabilirsiniz.

Radyal maske: Yarı çapını kendinizin belirlediği bir çember ile alan derinliği,ışık ve ton etkilerini oval bir şekilde fotoğrafa uygulamanızı sağlar.

Parlaklık maskesi: Çektiğiniz fotoğrafın parlıklık ayarlarını daha derinlemesine yapabilmenizi sağlar.

Hsl: Hsl aygıtı 8 renk kanalından oluşan ton,doygunluk ve parlaklık ayarlarını renklere göre yapmanızı sağlar. Böylelikle fotoğraftaki renkleri dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

Tonlama: Vurgu ve gölge tonlarını dengelemenizi sağlar. Fotoğrafta gölgede kalan kısımları daha da karartmanızı ya da aydınlatabilmenizi, parlak kısımları da daha parlak ya da daha sönük hale getirmenizi sağlar.

Tüm bunların yanı sıra Polarr uygulaması, cep telefonunuz dışında tablet ve bilgisayarlarla da uyumlu şekilde çalışır. Polarr fotoğraf uygulamasını dilerseniz Apple App Store’dan veya Google Play Store’dan inderebilir ve hemen fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Sitesinden daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

‎Polarr: Photo Filters & Editor
‎Polarr: Photo Filters & Editor
 
Polarr
Polarr
Developer: Polarr
Price: Free

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.