Apple yönetici fotoğraflarını birbirinden eğlenceli emojilerle değiştirdi. Bu durumun sebebi elbette bugünün Dünya Emojiler Günü olması. Apple, bu günü doyasıya kutlayan şirketlerin başında geliyor.

Apple Yönetici

Apple Yönetici Emojileri

Dünya Emoji Günü oldukça yeni nesil ve ilginç bir gün. Bugünü coşku ile kutlayanlar da hiç şüphesiz emoji kelimesini hayatımıza yerleştiren dev şirketler.

Bugün iOS 12 ile gelecek 70 yeni emojiyi tanıtan Apple, bir farklılığa daha imza attı. Yöneticilerin yüzlerini eğlenceli emojiler ile değiştirdi.

Apple’ın yönetici sayfasına tıklayanlar ilginç değişimle karşı karşıya kaldı. Hazırlanan emojiler, yöneticilerin yüz bölgelerine yerleştirildi. Emoji fotoğrafları ile dikkat çeken yöneticiler arasında Tim Cook, Jonathan Ive ve Eddy Cue da yer alıyor.

Apple Yönetici

Yeni Emojiler Duyuruldu

Dünya devi Apple, emojilerle ilgili yenilikleri ile sık sık gündeme geliyor. En son 70 yeni emojinin yayınlanacağını duyuran şirket, emoji gününü en büyük coşkuyla kutlayan şirketlerin arasında başı çekiyor.

Yeni emojiler ile duygularımızı çok daha doğru ve net ifade etmemizi amaçlayan Apple, insani özelliklerin çeşitlendirilmesinin yanı sıra hayvan ve bitki emojilerinde de çeşitlendirmeye gitti.

İnsan yüzlerinden renkli pastalara kadar pek çok yeni emojiyi önümüzdeki sene iOS 12 ile sunmayı planlayan Apple, emoji şov una yöneticileri ile başladı.

Eğer bu eğlenceli değişimi incelemek isterseniz Apple sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Emojiye dönüşmüş yüzleri ile oldukça eğlenceli görünen yöneticiler listesinde Tim Cook, Katherine Adams, Angela Ahrendts, Eddy Cue, Craig Federighi, Jonathan Ive, Luca Maestri, Dan Riccio, Philip W. Schiller, Johny Srouji ve Jeff Williams gibi üst yönetimin önemli isimleri yer alıyor.

Görünen o ki Apple’ın emojiler ile ilgili ilginç projeleri önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecek. Bakalım önümüzdeki süreçte ne tür eğlenceli emojilerle karşılaşacağız.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.