Sohbet uygulamaları en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulamalardan ise en çok görüntülü olanlar tercih ediliyor. Son zamanlarda hızla artış gösteren görüntülü sohbet uygulamalarına, Azar görüntülü sohbet uygulaması adında yeni bir uygulama daha eklendi.

Uygulama çıktığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü ve kısa sürede kullanıcı sayısı hızla arttı. Bu kadar çok görüntülü sohbet uygulaması olmasına rağmen Azar görüntülü sohbet uygulaması nasıl en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline geldi? Bu uygulamayı diğer uygulamalardan farklı kılan özellikler neler? Bu ve bunun gibi sorular birçok kişinin aklına gelmiş olabilir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere kısaca Azar uygulamasının özelliklerinden bahsetmek istedik.

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar Görüntülü Sohbet Uygulamasının Özellikleri

Azar görüntülü sohbet uygulaması, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanları bir araya getiren bir arkadaşlık uygulaması. Bu uygulama üzerinden isterseniz kendi ülkenizden isterseniz de başka bir ülkeden yeni arkadaşlar bulabilirsiniz ve bu arkadaşlarınızla uygulama üzerinden görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

Üstelik Azar görüntülü sohbet uygulaması ile aynı anda birkaç kişi ile görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Bir arkadaşınızla konuşurken ekranı sağdan sola doğru kaydırdığınızda başka bir arkadaşınızla da konuşabilirsiniz.

Azar görüntülü sohbet uygulaması, kullanıcılarına yeni bir dil öğrenme konusunda da yardımcı oluyor; çünkü bu uygulama ile öğrenmek istediğiniz dili, ana dili olarak kullanan kişilerle görüntülü olarak sohbet etme şansınız bulunuyor. Böylece birbirinize dil öğrenme konusunda yardım edebiliyorsunuz. Uygulamanın sade bir tasarıma sahip olması da kullanıcılar tarafından beğenilen bir diğer özelliği.

Azar görüntülü sohbet uygulaması ile dünyanın iki farklı ucunda bulunan kişiler, saniyeler içerisinde birbirlerine görüntülü olarak ulaşabiliyorlar. En güzeli de bunun için hiçbir ücret ödemelerine gerek olmaması.

Uygulama sayesinde artık uzaklar daha yakın! Azar ile stediğiniz an istediğiniz ülkedeki farklı insanlarla tanışabilecek ve oturduğunuz yerden sosyalleşebileceksiniz.

Azar Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar görüntülü sohbet uygulamasını kullanabilmek için yapmanız gereken ilk şey, uygulamayı indirmek ve daha sonra mail adresinizi ya da Facebook hesabınızı kullanarak bir hesap oluşturmak.

Uygulamayı ücretsiz olarak Google Play ve App Store mağazalarından indirebilirsiniz. Ancak uygulama içerisindeki gelişmiş özellikleri kullanabilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekecek.

Azar görüntülü sohbet uygulaması, sürekli olarak kendisini yenileyerek ve geliştirerek kullanıcılarına yeni sürprizler yapıyor. Ayrıca uygulamaya ilerleyen günlerde, diğer chat uygulamalarındaki gibi ücretsiz sesli konuşma seçeneğinin de getirileceği gelen haberler arasında yer alıyor.

‎Azar - Video Chat
‎Azar - Video Chat
Developer: Hyperconnect LLC
Price: Free+
Azar-Görüntülü Sohbet
Azar-Görüntülü Sohbet