Hepimiz gündelik hayat içerisinde bilmediğimiz numaralar tarafından aranıyoruz. Elbette kimin aradığını bilmediğimiz için ve günümüzde telefon dolandırıcılıkları da oldukça yoğun olduğu için arayan kişinin ismi çıkmadığında süpheye düşüyoruz. Tam da bu noktada UpCall kurtarıcı misyonuyla karşımıza çıkıyor. Gelin bu haberleşme uygulamasının içeriğine hep birlikte göz atalım.

Upcall

Artık Arayanın Kim Olduğunu Düşünmenize Gerek Yok!

Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında, kimin aradığını telefonunuz çalarken görebilmenize olanak tanıyan UpCall, kuşkucu bir şekilde telefon açma devrini büyük bir ölçüde kapatıyor ancak arayanın isminin çıkması için, arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekiyor.

UpCall sayesinde isimden numara, numaradan isim sorgulamak mümkün. Ek olarak da numarasını bilmediğiniz bir mekanı sadece ismini yazarak arayabilmenize olanak tanımakla birlikte, harita üzerinde yerini görüntüleyebilmenize ve bir gidiş rotası oluşturmanıza yardımcı oluyor. Böylelikle ilk defa gideceğiniz bir mekana çok hızlı bir şekilde ulaşıp rezervasyon yaptırabilir, yer bilgisini direkt olarak birinci ağızdan öğrenerek trafikte boşa geçen zamanınızdan kar edebilirsiniz.

Upcall

UpCall ile Emocanlarla Eğlenceli Aramalar

UpCall ile aramanıza konu ekleyerek aradığınız kişinin, telefonu çalarken notunuzu görmesini ve aramanızı cevaplamasını sağlayabilmeniz mümkün . Ayrıca aramalarınıza fotoğraf ve Turkcell ile simgeleşmiş olan Emocan çıkartmaları ekleyip eğlenceli aramalar oluşturabiliyorsunuz . Ancak bu özellikten faydalanabilmeniz için karşı tarafta da uygulama yüklü olması gerekiyor.

Konferans Şeklinde Görüşmeler de Sağlayabiliyorsunuz

Aile ve sevdiklerimizle bir araya gelip özlem gidermek hepimiz için oldukça önemli. Bunu sadece tek bir aramayla UpCall sayesinde yapabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden bir grup oluşturup, gruptaki kişileri aynı anda tek tıkla arayabilmenize olanak tanıyan UpCall, diğer operatör abonelerini de grup aramaya ekleyebilmenize olanak tanıyor.Upcall

Spam Arama

O an konuşmak için müsait değilseniz ya da konuşmak istemediğiniz biri tarafından aranıyorsanız,telefonunuzu açmadan çıkan uyarı sayesinde haberdar olabiliyorsunuz. Üstelik telefonunuz açıkken arayanların “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsu duymasını sağlarken, sizin de kimin aradığını gelen bildirimlerden öğrenmenize olanak tanıyor.

UpCall ve Tüm Özellikleri

• Arayanı Göster
• Konu ve Resimli Arama
• Bilinmeyen Numaralar
• Grup Arama
• Tüm Aramalarınız Tek Bir Ekranda
• Rahatsız Etme
• Acil Numaralar
• Spam Arama
• Operatör İsim Ayarı

Dilerseniz Apple App Store’dan veya Google Play Store’dan indirebileceğiniz gibi, uygulamayı aşağıdaki linklerden de ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

‎UpCall
‎UpCall

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.