Dijitalleşen dünyada artık her markanın bir mobil uygulaması var. Bunlar farklı avantajlar içeren ve kullanıcı dostu olan uygulamalar. Genel mottoları ‘Fırsat Fırsatı Çağırsın’ olan ‘BANABAK’ da bunlardan biri. BANABAK uygulaması, fırsatları nasıl çağırıyor gelin beraber inceleyelim.

BANABAK Uygulaması Nasıl Çalışır?

Kitlesi 18-35 yaş arası gençler ve genç yetişkinler olan, avantajlarla dolu bir uygulama BANABAK. Uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren baks kazanmaya başlıyorsunuz ve verilen fırsatlardan istediğinizi seçip bakslarınızı artırabiliyorsunuz.

P&G ortaklığında hazırlanan bu uygulama, anlaşmalı olduğu diğer markalarla da çok cazip fırsatlar sunabiliyor.

BANABAK Uygulaması P&G

Baks Nedir ve Nasıl Arttırılabilir?

Baks, BANABAK’ın para birimi oluyor. Bakslarınız biriktikçe onları ödüller kısmından seçeceğiniz bir ödül ile değerlendirebiliyorsunuz.

Uygulamayı indirdikten sonra sıfır baks ile başlamanıza rağmen sadece profil fotoğrafınızı yükleyerek bile ilk 100 baksınızı kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda yine hiçbir şey yapmadan günde bir kez bile girdiğinizde ayağınızın tozu ile 50 baksı kapabiliyorsunuz. Yani anlayacağınız baks kazanmak aslında o kadar da zor bir şey değil.

Bir de fiş çekme olayı var. BANABAK’ın anlaşmalı olduğu markalardan bir ürün aldığınızda, ürünün fişinin fotoğrafını ‘fiş çek’ kısmından çekerek yolluyorsunuz. Yaklaşık 3 iş günü içerisinde fişiniz onaylanıyor ve 500 baks kazanıyorsunuz.

Sosyal medya hesaplarınızı bağlamak, size her bir hesap için 500 baks kazandırıyor. Ara ara çıkan basit soruların her biri ise 50 baks değerinde. Arkadaşlarınıza uygulamanın linkini yollayarak uygulamaya davet ederseniz de arkadaş başı 500 baks kazanıyorsunuz.

Ama bana sorarsanız biriken bakslarla ödül almak paha biçilmez 🙂

BANABAK Uygulaması ile fırsatları yakala

Baks’lar ile Neler Alınabilir?

BANABAK baksları, her çeşitten ödülü barındırıyor. Karnınız mı acıktı? yemeksepeti‘nden 20 TL’lik indirim kapınızda. “Benim kişisel bakım kitlerine ihtiyacım var.” derseniz o da hemen 12.000 baksa geliyor. Uzun zamandır iyi bir kaleme ihtiyacım var dediğinizi duyar gibi oldum 😉 O zaman gelsin 25.000’e Rotring Set’iniz 🙂

Baks rakamları arttıkça tabii ödüllerin değeri de artıyor. Fotoğraf makinesinden uçak biletine kadar BANABAK uygulaması, her ihtiyacınızı düşünüyor. Olur da derseniz ki ben hiç birini istemiyorum bağışlarım yaşasın, ona da kapıları açık BANABAK’ın. Bakslarınızı TEMA’ya fidan bağışı ya da TEGV’e burs bağışı olarak gönderebilirsiniz.

BANABAK Uygulaması Ödül Töreni

Şu an BANABAK, Üniversite Gençlik Çalışmaları kapsamında en fazla Marka Elçileri bulunan uygulama konumunda. Türkiye’nin farklı illerindeki 21 üniversiteden toplam 40 marka elçisi öğrenci uygulamanın tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

BANABAK’a MIXX Awards Türkiye’den Ödül

Peki, BANABAK bu kadar güzel ödüller sunar da kendileri ödül almaz mı? Tabii ki de alır. IAB Türkiye tarafından bu yıl 8. kez düzenlenen, MIXX Awards Türkiye Ödülleri 27 Şubat tarihinde, Markalı Mobil Aplikasyonlar kategorisinde Gümüş MIXX ödülünü aldı.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak ve uygulamayı indirmek isterseniz Android için buraya, iOS için buraya tıklayabilirsiniz.

BanaBak – Kazan
BanaBak – Kazan

PAYLAŞ
Yaşamının her anında değer yaratmaya çalışan, farklı kültürleri özümseyebilecek kadar gezgin, hayvan ve bitki dostu, girişimci, inovatif, hayalperest bir gitarcı kız.