Bazı fikirler vardır, yaşama geçirilebilecek ve para kazanma kaynağına dönüştürülebilecek. Daha önce aklıma gelen fakat zaman ayırıp da uygulama haline getiremediğim fikrim an itibariyle ete kemiğe bürünmüş bir halde karşıma çıktı. Giydir Beni uygulaması şu anda Google Play Store ve Apple App Store’da tamamen ücretsiz olarak kullanımda.

Uygulama Google Play Store’da 3.8 puana sahipken, Apple App Store’da 4.2 puan ortalamasına sahip. Uygulama o kadar yeni ki Google Play Store’da henüz +1.000 indirmeye ulaşmış. Yeni bir uygulama olmasının yanında kapsamlı oluşu ve küçük bir boyuta sahip olması kullanıcıların telefonlarını rahatlatıyor.

giyir beni

Kendi Profilinizi Oluşturun, Dolabınızı Görücüye Çıkarın

Uygulamayı kullanmaya başladığım andan itibaren arayüzünün çok kullanışlı ve kolay olması ilk dikkatimi çeken özelliği oldu. Henüz kendi dolabımı uygulamaya yüklememe rağmen çok hızlı geri bildirimler aldım.

Giydir Beni ile profilinizi oluşturduktan sonra gardırobunuzu uygulamaya yükleyerek, dolap içerisinde unuttuğunuz ve toz bezi olmaya mahkum kalan diğer kıyafetler ile ortalıkta gözükmeyen eşyalarınızı çok daha rahat bir şekilde hatırlayabilir ve onları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ki bu durum erkek kız fark etmeden herkes için geçerli.

Uygulamaya yükleyeceğiniz kıyafetleriniz kategorilere ayrılmış durumda. Az önce bahsettiğim dağınıklık uygulama içerisinde geçerli değil. Üst giyim, elbise, ayakkabı ve aksesuara kadar uzanan kategorilendirme fırsatını size sunuyor. Böylelikle dışarı çıkma planı yaptığınızda giyinme sürenizi kafanızda bulunan birkaç alternatif kombinle kısaltabileceksiniz.

giydir beni

 

Giydir Beni ve Uzman Modacıları ile Kombinini Oluştur

Kendi deneyimlerimden aktarmam gereken harika bir özellik: Uygulamaya yüklediğiniz kıyafetlerinizi Giydir Beni’nin uzman modacıları ile paylaşarak size en yakışacak kombini yapabiliyorsunuz. Ben de birkaç kıyafetimi modacılara gönderdim ve en fazla 3 dakika sonra hemen geri bildirim aldım. Ve daha önce onlara attığım kıyafetlerimi, onların dediği gibi kombinlememiştim.

Bu durum alışverişe çıktığınız anlarda da sizlere büyük yardımcı olabilir. Mağazada gezerken ”Fikir Al” kısmına ürünü yükleyerek modacılara danışıp alıp almayacağınız karar verebilirsiniz. Böylelikle kafanızdaki soru işaretlerini gidebilir, alışveriş sürenizi de kısaltabilirsiniz.

Kombin isteyeceğiniz zamanlarda gönderdiğiniz görseldeki eşyanın ne olduğu bazen pek de belli olmuyor. Bu yüzden geliştiriciler bu sorunun önüne geçme adına eşya kategorileri yerleştirmişler. Eşyanızın fotoğrafını çekerek yollarken aynı zamanda kategorisini de seçiyorsunuz ki minimum düzeyde hatalı geril bildirim almayın diye.

Normal-Premium Üyelik Arasındaki Farklar

Normal üyelik standart olarak sadece günde bir kez kombin ya da fikir etkileşimine girmenize olanak sağlıyor. Kombin ya da fikir istediğiniz sınırın standart üyelere 1’den açılması aslında pek de hoşuma gitmedi. Çünkü; uygulamada bulunan modacıların kalitesini ölçmek ve uygulamayı devamlı kullanmak adına daha fazla hakkımız olması gerektiğini düşünüyorum. Aynı zamanda gardırobumu oluştururken de bu tarz bir sınırlandırma koymuşlar.

Premium Üyelikler içerisinde 13 liraya sahip olabileceğiniz Bronz Paket sayesinde öncelikli ve hızlı geri bildirim alacaksınız, günlük kombin hakkınız artacak, gardırobunuz büyüyecek ve uygulamayı reklamsız kullanabileceksiniz. 20 liralık Altın Paket ile aynı şekilde hızlı geri bildirim, 3’e çıkan kombin isteme hakkı ve daha büyük bir gardırop. Platin Paket’te ise aynı özellikler bulunuyor fakat sınırsız kombin hakkı ve daha büyük bir gardıroba sahip olabiliyorsunuz. Üstelik Platin Üyeliğin en güzel özelliği de size ait bir kişisel tasarımcıya sahip olacak olmanız.

Sizler de uygulamayı edinmek, gardırobunuzu evrensel hale getirip görücüye çıkartmak istiyor, alanında uzman modacılardan fikir almak istiyorsanız Giydir Beni ‘yi aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

‎Giydir Beni
‎Giydir Beni
Developer: Aee Corporation
Price: Free+
Giydir Beni
Giydir Beni
Developer: Aee Corporation
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.