Eventbrite’ı daha önce duydunuz mu? Hayır mı? Peki o zaman, sizler için biz açıklayalım.

Sıcaklar geldi ve artık iş veya okul kafasından uzaklaşıp biraz kafa dağıtmaya ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Hani şöyle çevremizde doğa yürüyüşü, yoga gibi toplu spor faaliyeti olsa ya da ilgilendiğimiz bir müzik, resim gibi sanat dalıyla ilgili bir etkinliğine katılsak.

Peki Gurme Festivaline katılıp, eğlenerek yemek yapmaya ne dersiniz? Yok ben eğlenirken öğreneyim diyorsanız sizleri güncel konulu Meet Up’lara davet edelim. Hiç birini beğenmediniz mi? O zaman bir yaza merhaba partisine de hayır demezsiniz diye düşünüyorum. Tüm bunları nereden mi bulacağım? Gelin size Eventbrite ile tüm bunları nasıl bulabileceğinizi gösterelim.

Eventbrite Organizer

İşte Karşınızda Eventbrite

Eventbrite, 2006 yılında San Francisco’da kurulmuş olup bugüne kadar 180’den fazla ülkede ve bölgede milyonlarca etkinliği desteklemiş ve desteklemeye de devam ediyor. İçerisindeki etkinlikler ile haftada üç milyondan fazla bilet satılıyor.

Sadece konumunuzu kullanarak size yakın etkinlikleri bulabilir, yaklaşan etkinlikleri takviminize ekleyebilir, hızlı ve güvenli ödeme seçenekleri ile biletinizi alıp telefonunuzdan kolayca kontrolünü yapabilirsiniz ve en önemlisi de çevrenizde dönen hayattan geri kalmamış olursunuz.

Tek yapmanız gereken, kendinizi Eventbrite’ın kollarına bırakmak olsun. Dilerseniz bırakın o size etkinlik tavsiyeleri versin. İlla çevrenizden bir yeri seçmenize de gerek yok. Bir hafta sonu kaçamağı yapın ve Fethiye’de paraşütle atlama etkinliğine katılın.

Program yapmanızı kolaylaştırmak içinde tarih aralığını isteğinize göre bu hafta sonu, gelecek hafta, gelecek ay gibi seçebilirsiniz.

Eventbrite ile olmanız gereken zamanda olmanız gereken yerde olun.

Eventbrite ile yaşamı ıskalamaEventbrite’den Başka Nasıl Yararlanabilirim?

Aslında uygulama, size etkinlik bulmanız dışında da birçok fayda sağlıyor. Mesela diyelim ki canınız hiçbir konferans, festival, maraton vs. gibi etkinliklere katılmak istemiyor. Evde pineklemek isteyenlere de önerileri var. O zaman kahvenizi elinize alın, koltuğunuza ayaklarınızı uzatıp bilgisayarınızdan, dünyanın dört bir tarafındaki etkinlik yazılarını okuyun.

Siz evden çıkmak istemiyorsunuz diye uygulama, sizin yerinize o etkinliklere katılanların deneyimlerinden veya önerilerinden oluşan yazıların yazıldığı bir blog yapmayı bile düşünmüş.

Bir süredir online eğitimler, CV’lerimize girmeye can atıyor. Oturduğumuz yerden ulaşabileceğimiz bu tarz eğitimlere Eventbrite da destek olmaktan geri kalmıyor. Düzenleyeceğiniz etkinliklerde belki de sıkıntısını çekeceğiniz pazarlama, sponsorluk gibi konularda eğitimler vererek işinizi daha profesyonel yapmanıza destek oluyor.

Eventbrite OrganizerEventbrite Organizer

Etkinliklere hep siz gidecek değilsiniz ya birazda o bize gelsin diyorsanız o zaman Eventbrite’ın kendi etkinliğinizi oluşturabileceğiniz bir diğer uygulaması Organizer ‘dan yararlanabilirsiniz.

Düzenleyeceğiniz etkinliğin organizasyonunu oradan yapabilir, bilet satışı, rezervasyon, ödeme formlarını oluşturabilir çevrim içi yardım merkezi desteği ile katılımcılarınızın her an sorularına cevap verebilirsiniz.

Eventbrite Organizer sayesinde dakikalar içinde biletlerinizi satıp, yeni kitlelere ulaşabilir ve satışlarınızı her yerden takip edebilirsiniz.

Yaşamı Iskalamayın!

“Yaşamın uzunluğu değil, nasıl yaşandığı önemlidir.” demiş Martin Luther.

Telefonunuzda sadece 46,1 MB yer kaplayacak olan bu uygulama sayesinde sevdiğiniz hiçbir etkinliği kaçırmayacak ve hayatı dolu dolu yaşamanın tadını çıkaracaksınız.

Uygulamayı denemek isterseniz Android için buraya, iOS için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Hayatı dolu dolu yaşamanız dileğiyle!..

Eventbrite – Discover events
Eventbrite – Discover events
‎Eventbrite
‎Eventbrite
Developer: Eventbrite
Price: Free

PAYLAŞ
Yaşamının her anında değer yaratmaya çalışan, farklı kültürleri özümseyebilecek kadar gezgin, hayvan ve bitki dostu, girişimci, inovatif, hayalperest bir gitarcı kız.