BiTaksi ödeme kolaylığı sağlayan bir anlaşmaya imza atmaya hazırlanıyor. Anlaşmanın, hem şoförlere hem de müşterilere faydalı olması bekleniyor.

BiTaksi uygulaması, taksileri ve yolcuları birbiriyle buluşturan bir uygulama. Uygulama ile hiç beklemeden, yakınınızdaki boş taksileri çağırmanız mümkün hale geliyor.

BiTaksi, uygulamayı daha kullanışlı hale getirmek için çeşitli anlaşmalara imza atmayı sürdürüyor. Yapılan yeni anlaşma ile şoförlerin hak edişlerini kolayca almaları sağlanmış olacak.

BiTaksi Ödeme Kolaylığı

BiTaksi Ödeme Kolaylığı ile Geliyor

Kullanıcı, telefonunda yer alan uygulama ile BiTaksi’ye kayıtlı 14.000 taksiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Müşteri uygulamayı çalıştırdığında; BiTaksi, müşterinin bulunduğu lokasyonu nokta atışı tespit ediyor. O bölgede yer alan ve müşterisi olmayan taksileri kullanıcıya gösteriyor ve haritada görünen taksiye tıkladığınızda çağır butonu çıkıyor. Butona basmanız halinde taksi sizi almak için bulunduğunuz bölgeye yöneliyor.

BiTaksi pratik taksi bulma hizmetinin yanında, kredi kartı ile ödeme imkanı da sunuyordu. Ancak POS makinesi ile ödeme almak, sisteme kayıtlı şoförler açısından bekleme sürecini de beraberinde getiriyordu.

BiTaksi bu sorunu çözmek için Papara ile anlaşma yoluna gitti. BiTaksi ve Papara ortaklığı ile nakit akışı hızlı bir şekilde sağlanacak ve ödemeler kısa sürede alınmış olacak.

BiTaksi Ödeme Kolaylığı

BiTaksi Şoförleri Ödemelerini Kısa Sürede Alacak

BiTaksi bu anlaşma ile şoförlerinin yüzünü güldürecek. Sisteme kayıtlı 12 bin aktif sürücü, sahip oldukları BiTaksi Papara Card aracılığı ile kolayca para çekebilme imkanına kavuşacak.

Papara Card sahibi olan şoförler, tüm “Ortak ATM” logolu bankamatiklerden hesaplarında mevcut olan paralarını anında, 7/24 hizmetle alabilecekler.

Üstelik Papara’nın iş ortağı Petrol Ofisi’nden yakıt alan şoförler, %5 indirimden de yararlanma fırsatı bulacaklar.

Kullanıcılar için de Avantajlı

Anlaşma, kullanıcılara da fayda sağlayacak. BiTaksi kullanıcıları, Papara Card’larını sisteme kaydettiklerinde kolayca ödeme yapma imkanına kavuşacak.

BiTaksi’nin Papara ile anlaşma sağlaması, taksicilerin BiTaksi’ye olan ilgisini daha da arttıracağa benziyor.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.