Türkiye’de mobil oyun alanına yeni katılan GreenGate ekibi, Android platformuna, yeni yarış oyunu City Racing Traffic Racer ile giriş yaptı. Farklı görevler ve oyun modlarıyla karşımıza çıkan ve geniş araç seçenekleri sunan bu mobil oyuna gelin, birlikte göz atalım.

City Racing Traffic Racer

City Racing Traffic Racer: Trafikte Sınırsız Özgürlük !

City Racing Traffic Racer, araba yarışlarına ve arabalara ilgi duyan insanlar için tasarlarmış, yerli yapım bir mobil oyun. 4 farklı kamera açısı, 4 farklı oyun modu ve 4 farklı haritayla karşımıza çıkan bu geniş içerikli oyun, mobil yarış oyunları arasında göze çarpıyor.

Oyunun öne çıkan özelliklerinin başında grafikleri geliyor. Ayrıca farklı oyun modları ve görevleriyle sürüş deneyiminizi güçlendirme şansınız da var. Buna ek olarak, diğer mobil yarış oyunlarından farklı şekilde direksiyon hassasiyetini kendinize göre ayarlayarak kendi oyun stilinizi oluşturmanız da mümkün.

Görevler

City Racing Traffic Racer’da yarışarak sınırları aşabileceğiniz birbirinden farklı görevleri tamamlayabilir, araba kullanma tecrübenizi arttırabilirsiniz.

City Racing Traffic Racer

Gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü grafikler eşliğinde görevleri tamamlayın, bonusları kapın! Her gün giriş yaparak günlük bonusunuzu alın 😉

Kamera Açısı

Aracınızı tepe, geri, kokpit ve kaput olmak üzere 4 farklı kamera açısı ile kullanabiliyorsunuz. Oyunda araç kokpiti, yüksek grafik ve gerçekçilik üzerine kurulu. Arabanın direksiyonu, hareketinizi takip ediyor. İbre, hızınıza göre artıp azalıyor.

Kontroller

Oyun, çok kolay ve anlaşılır kontrol mekanizmalarına sahip. Ayrıca direksiyon hassasiyetini kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Bu özellik, City Racing Traffic Racer’ı diğer yarış oyunlarından ayırıyor.

Araç Fiziği

Araçlar, gerçek fizik kurallarına uygun olarak tasarlanmış. Gerçekçi tork, vites ve güç oranları kullanılmış. Aracınızı modifiye ederek motorunuzu güçlendirebilir ve daha hızlı arabalar elde edebilirsiniz.

City Racing Traffic Racer

Arabalar

Arabaları istediğiniz şekilde modifiye ederek renk, şekil ve gücünü değiştirebiliyorsunuz. Bu da size aracınızı yeniden tasarlama imkanı sunuyor.

Aracınızın ivmelenmesini, yol tutuşunu, fren ve nitrosunu (N2O) geliştirerek hızı yeniden tanımlayabilirsiniz. Spor ya da klasik bir araba tasarlamak, tamamen sizin elinizde!

Oyun Modu

Oyunu gece, gündüz, akşam hatta günün belli bir saatinde oynayabilirsiniz. City Racing Traffic Racer’da zaman gerçekçi olarak ilerliyor. Görev, sonsuz, zamana karşı ve serbest modlarıyla oyuna olan ilginizin dinamik kalacağını düşünüyorum.

City Racing Traffic Racer

Dil Seçeneği

Oyun, çok geniş bir dil yelpazesiyle karşımıza çıkıyor. İngilizce, Türkçe ve Almanca başta olmak üzere tam 15 farklı dil seçeneği mevcut.

GreenGate

Oyunun geliştiricisi olan ekip, lise yıllarından beri arkadaş ve kendilerine seçtikleri GreenGate ismi, mezun oldukları Özel Darüşşafaka Lisesi’nin yeşil kapısından geliyor. City Racing Traffic Racer ise bu grubun imza attığı ilk mobil oyun.

Şu ana kadar 100 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen ve Google Play Store’da 4.6 puana sahip olan mobil oyun, kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Oyun, şimdilik sadece Google Play Store’da yer alıyor.

Eğer siz de yarış oyunlarını seviyor ve yeni oyunları denemekten hoşlanıyorsanız, City Racing Traffic Racer’a buraya tıklayarak veya aşağıdaki bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Multiplayer Traffic Racer
Multiplayer Traffic Racer