iPhone kullanıcıları bilirler, dışarıdan iPhone’a müzik aktarmak öyle kolay iş değil. iPhone’u bir bilgisayara bağlamak ve kopyala yapıştır yapmakla bu iş olmuyor. Apple işletim sistemi iOS’un bir takım kısıtlamaları yüzünden bir bilgisayardan mobil telefona müzik aktarmak oldukça zahmetli. Ama artık EaseUS MobiMover ile daha kolay.

Normalde müzik aktarmak için iTunes’u kullanmak gerek. Program açılır, aktarılacak melodiler seçilir ve aktarma için eş zamanlama denilen işlemin bitmesi beklenir. Hele yüklenecek melodilerin sayısı fazla ise bu iş saatler sürebilir. Üstelik bazı durumlarda yüklenmek istenen melodilerin bir kısmı eşitlenmez ve aktarılmaz. Bu melodiler için aynı işlemleri bir kere daha yapmak gerekir.

Şimdi iTunes uygulamasını kullanmadan bilgisayardan iPhone telefonlara müzik aktarmak çok kolay. Bu güçlüğün üstesinden gelmek amacı ile geliştirilen birçok uygulama bulmak mümkün. Bunlar bilgisayar kullanıcılarına özel hazırlanmış uygulamalar. Bir kısmı ücretli, bir kısmı ücretsiz. Bunlardan biri EaseUS MobiMover uygulaması.

EaseUS MobiMover, ücretsiz veri transferi hizmeti veren bir uygulama. Eski iPhone cihazlarından yeni nesil iPhone modellerine kadar ve iOS 11 desteği ile birlikte veri aktarım imkanı bulunuyor. Akıllı telefonlar arasında olduğu gibi bu cihazlardan bilgisayara veya bilgisayardan akıllı telefonlara veri aktarabiliyor.

Her seviyeden kullanıcıya hitap eden MobiMover ile sadece üç aşamada müzik aktarmak mümkün. Artık kimse, iPhone telefonuma müzik yükleyemiyorum diye sızlanamayacak. Bu uygulama ile kullanıcılar çok kısa sürede akıllı telefonlarına istedikleri melodileri yükleyebilecek.

EaseUS MobiMover ile Müzik Yüklemenin Aşamaları

 1.  Bilgisayara iPhone ile bağlanıldığı zaman, MobiMover uygulaması cihazı otomatik olarak görüyor. Gelecek ekranda “Transfer to This Device – Bu cihaza transfer et” seçeneği tıklanıyor ve arkasından klasör seçimi yapılıyor.
  EaseUS MobiMover
 2. iPhone’a yüklenecek melodiler seçiliyor (tek bir melodi seçilebileceği gibi bir seferde birden fazla melodi de seçilebilir).
  EaseUS MobiMover
 3. Bilgisayardan iPhone’a aktarılacak melodiler seçildikten sonra “Transfer – Aktar” seçeneğine basılıyor ve işlem tamamlanıyor.
  EaseUS MobiMover

Görüldüğü gibi bilgisayardan iPhone’a melodi aktarmak bu kadar basit. Bu arada uygulamanın ilk sayfasında yer alan “Custom” seçeneği yardımı ile iPhone’a yüklenen melodileri düzenlemek de mümkün.

Kısaca EaseUS MobiMover uygulamasının avantajlı yönleri;

 • iPhone’a müzik yüklemek için en iyi ve kullanımı en kolay uygulama ve ücretsiz.
 • iPhone’a müzik yüklerken eşzamanlama beklemesi olmaz.
 • Yükleme sırasında herhangi bir problem yaşanmaz, seçilen melodiler doğrudan aktarılır.
 • Melodi aktarımı sadece üç aşamada gerçekleşir.
 • Tek bir melodi veya birkaç melodi bir arada aktarılabilir.
 • iTunes uygulamasını kullanma zorunluluğu yok.
 • Aktarım süresi kısa.

Siz de hemen EaseUS MobiMover indirmek istiyorsanız tıklayın.