Günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle sosyal aktivitelere zaman ayırmak, ne yazık ki her zaman mümkün olmayabiliyor. Size çevrenizde hangi etkinliklerin olduğunu söyleyen ve pratikçe bilet almanızı sağlayan bir uygulama olsa ne güzel olurdu, değil mi? İşte bu noktada, hem etkinlik keşfetmeyi hem de bu etkinlikler için bilet satın alabilmeyi sağlayan Mobilet uygulaması ise sizin için oldukça ideal olabilir.

Aktivite organizasyonlarınızı pratikleştiren Mobilet uygulamasının zevkinize uygun tavsiyeleri sayesinde etkinlik arayışı stresinden kurtularak, dilediğiniz gibi sosyalleşebilirsiniz. İşte Doğuş Grubu şirketlerinden Pozitif ve Doğuş Müşteri Sistemleri’nin ortaklığı altında geliştirilen Mobilet uygulamasının detayları…

Mobilet

Mobilet Uygulaması ile Neler Yapılabilir?

Mobilet, katılmak istediğiniz etkinliklere bilet alırken aynı zamanda sosyalleşebileceğiniz bir keşif platformu olarak ön plana çıkıyor. Mobilet uygulamasından faydalanabilmek için ise öncelikle bir üyelik hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için ister cep telefonu numaranız ile e-posta adresinizi kullanabilir ister bu bilgilerin kayıtlı olması koşuluyla Facebook hesabınız üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın dikkat çeken diğer özelliklerinden biri de tavsiyeleri sıralarken kullanıcının arkadaşlarını da göz önünde bulundurması. Mobilet uygulaması aracılığıyla kendinize bilet alırken aynı anda arkadaşınız için de rezervasyon yapabilirsiniz.

Üstelik uygulama, etkinliğe birtakım nedenlerle katılamama gibi öngörülemeyen durumları da hesaba katarak, bilet transferi özelliği de sunuyor. Böylece bir etkinliğe katılamadığınız durumlarda, biletinizi uygulama üzerinden istediğiniz kişiye aktarma olanağından yararlanabilmeniz mümkün.

Mobilet 2

Mobilet Uygulamasını Neden İndirmeli?

Mobilet, sadece bilet almaktan ziyade arkadaşlarıyla beraber etkinlik keşfine çıkmak isteyenlerin tercih edebileceği bir mobil uygulama. Sosyal bir deneyim yaşatmayı hedefleyen bu uygulama üzerinden arkadaşlarınızın beğendikleri etkinliklerden haberdar olabilir ve planlarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Toplu bilet alımını da mümkün kılan Mobilet, sosyal aktivitelerinizi çok daha pratik bir şekilde organize etmenize imkan tanıyor.

Beğenilerinize uygun etkinlik önerileri sunan bu uygulama sayesinde etrafınızda gerçekleşen konser ve festival gibi organizasyonlardan haberdar olabilir, yeni sanatçıları keşfedebilirsiniz. Üstelik Spotify hesabınıza entegre edebileceğiniz Mobilet uygulamasının sizi daha iyi tanıyarak müzik zevkinize göre konser önerilerinde bulunmasını da sağlayabilirsiniz.

Sosyalleşmek için daha fazla beklemeden harekete geçmenizi sağlayan Mobilet uygulamasını Android için buraya, iOS için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.