Facebook Ronaldo ile görüşüyor ve bu görüşmenin değeri tam 10 milyon dolar! Peki Facebook dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile neden görüşüyor?

Facebook Ronaldo

Facebook Ronaldo ile Anlaşacak mı?

Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve Facebook arasında önemli bir anlaşmanın ilk görüşmeleri gerçekleşiyor. Facebook, uzun zamandır TV programı tarzında içerikler yayınlamayı planladığı video platformu Facebook Watch üzerinde çalışıyordu.

Sosyal medya devi bu platform için Portekizli futbolcuyla görüşüyor. Anlaşma sağlanırsa, 13 bölümlük bir reality şov hazırlanacak. Üstelik yıldız futbolcu, bu projeden 10 milyon dolar kazanacak!

Edinilen bilgiye göre seri, CAA isimli kuruluş tarafından hazırlanacak. Yapımcılığını da Matador Content ve Religion of Sports üstlenecek.

Peki anlaşmada hangi aşamaya gelindi? Bazı kaynaklara göre anlaşmanın sonuna gelindi. Her an olumlu gelişmeler kamuoyu ile paylaşılabilir. Ancak bazı kaynaklar görüşmenin henüz olgunlaşmadığını dile getiriyor.

Konu ile ilgili Facebook’tan bir açıklama yapılmadı. Ancak Ronaldo, başka bir proje için Facebook ile halihazırda çalışma yürütüyor. İddiaya göre Ronaldo ve Paul Lee, yeni kurulan Wiip isimli stüdyoda bir drama dizi hazırlamaya başladı bile.

Proje hakkında edinilen bilgiye göre dizinin konusu, bir genç kız grubunun oynadığı lise futbol takımı hakkında. Ancak bilinen bir gerçek var ki, son projede teklif edilen ücret, şimdiye kadarki en yüksek meblağ!

Facebook Ronaldo

Ronaldo’nun 120 Milyon Takipçisi Var

Facebook‘un bu proje için Ronaldo’yu seçmesinin önemli bir nedeni var elbet. Facebook’ta oldukça popüler olan futbolcunun 120 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Bu nedenle sosyal medya devi ünlü futbolcu ile çalışmayı planlıyor. Facebook Watch için iddialı bir başlangıç planlayan dev şirket için Ronaldo’dan daha iyi bir isim düşünülemezdi! Anlaşmanın nasıl sonuçlanacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.