Google Haritalar hediye dağıtmaya hazırlanıyor. Yerel Rehber programı dahilinde, kullanıcıları sevindirmeyi amaçlayan uygulama hediye dağıtacak. Peki nasıl?

Google Haritalar Hediye

Google Haritalar Hediye Kazanma Şartları

Eğer uygulama aracılığı ile hediye kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Yeni Yerel Rehberler programına fotoğraf yüklemeli, bilgiler girmelisiniz. Böylece hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Google, Haritalar hizmetinde güncellemeye gidiyor. Özellikle Yerel Rehberler platformunu ilgilendiren bu güncelleme ile kullanıcılara çeşitli hediyeler dağıtılacak. Amaç elbette Yerel Rehberler uygulamasının daha çok yaygınlaşmasını sağlamak.

Peki uygulamanın size sunduğu hediye fırsatları neler? Örneğin, dijital film kiralama şansı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte ücretsiz Google Play Müzik içeriği kazanabilirsiniz. Elbette ödüller bunlarla sınırlı değil.

Üstelik biraz da uygulamanın yapacağı anlaşmalarla da alakalı. Yani ödül skalasını geniş tutmakta fayda var. Örneğin bedava sinema veya tiyatro bileti de, kullanıcıları bekleyen hoş hediyeler olarak karşımıza çıkabilir.

Google Haritalar Hediye

Fotoğrafı Yükle, Ödülü Kap

Programın sizden istediği oldukça basit ve aslında hemen hemen her gün yaptığımız bir etkinlikten ibaret. Gitmiş olduğunuz yerin fotoğrafını çekmeniz bekleniyor. Ardından o yer hakkında yorumlarınızı ve elde ettiğiniz bilgileri de Google Maps’e ekliyorsunuz.

Sadece fotoğraf ekleyip bilgi girmeyi unuttuysanız üzülmeyin. Geri dönüp mekana yeniden gitmeniz gerekmeyecek. Google Maps size bildirim göndererek o yer hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmanız konusunda hatırlatma yapacak.

Ardından puanlarınız birikmeye başlayacak. Biriken puanlarınızla birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatı elde edeceksiniz. Ayrıca Google size bazı görevler de verecek. Bu görevleri yerine getirirseniz de ödül ile aranızda hiçbir engel kalmayacak diyebiliriz.

Peki ödül bilet kazanmak için verilen görevler neler? Henüz bu konuda net bir bilgi verilmiyor. Ancak önümüzdeki günlerde uygulamanın konuya açıklık getirmesi bekleniyor. Böylece kullanıcılar ödüller ve görevler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.