Google Play Store‘da bildiğiniz üzere milyonlarca uygulama var. Dolayısıyla hemen her gün yeni ilginç uygulamalar çıkıyor ve bunları takip etmek güç olabiliyor. Bu nedenle sizin için bu hafta Play Store’da popüler olan ve bedava olarak kullanabileceğiniz mobil uygulamaları derledik. İşte bu haftanın ücretsiz Android uygulamaları.

GetContact

GetContact ücretsiz android uygulamaları
GetContact son zamanlarda gündemde ve popüler bir uygulama. Bir numaranın uygulamanın kullanıcıları tarafından ne isimle kaydedildiğini görme şansı sunmasının yanında, kullanıcılarının rehberlerini de dünyaya açması anlamına gelebiliyor…

Sizi arayan tanımadığınız bir numarayı, bu uygulamayı kullanan başkaları ne isimle kaydetmiş öğrenebilmenize imkân veren bir uygulama. Kişisel bilgilerin depolandığı uygulamalar ülkemizde yasaklandıysa da rehber bilgilerini kaydeden GetContact, Play Store’daki popülerliğini koruyor.

Getcontact
Getcontact
Developer: Getverify LDA
Price: Free

PUBG Mobile

pubg mobile ücretsiz android uygulamaları
Masaüstü sistemlerde çok popüler olan Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG) artık mobilde de yanınızda.

Geçen hafta yayına giren PUBG oyunu, bir anda listelerde 1 numaraya oturdu. Bugün itibariyle 2. en popüler uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz arkadaşlarınızla takımlar halinde, dilerseniz yalnız kurt olarak herkesin birbirini avladığı heyecan dolu kapışmalara atılabiliyorsunuz.

Oyunun mobili çıksın diye bekleyenler hiç vakit kaybetmeden oynamaya başlayabilirler.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Level Infinite
Price: Free

Direct from Instagram

Direct from instagram ücretsiz android uygulamaları
Direct from Instagram ile anlık mesajlaşma Instagram’ın fotoğraf ve video filtre ve efektleri, bumertang gibi özellikleriyle çok daha eğlenceli.

Direct, popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram’ın mesajlaşma uygulaması. Her ne kadar Instagram’ın kendisi de anlık mesajlaşma özelliklerini destekliyor olsa da Direct ile bu konuya özelleşmiş bir uygulama daha sunmuş.

Bu anlamda, Messenger ve Whatsapp gibi uygulamalara Instagram kullanıcıları için bir alternatif, hatta rakip oluşturuyor.

Direct from Instagram
Direct from Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Faladdin – Sihirli Fal

faladdin sihirli fal uygulaması
Faladdin en popüler fal uygulamaları arasındaki yerini şık tasarımı ve özellikleriyle hak ediyor.

Kahve falı uygulamaları ülkemizde oldukça popüler. Faladdin, bunların en önce gelenlerinden biri. Şık arayüzü ve eğlenceli kullanıcı tecrübesiyle fal severlerin beğendiği, başarılı ve kendi kategorisinde başı çeken uygulamalardan biri.

Faladdin
Faladdin
Price: Free

Helix Jump

helix jump ücretsiz android uygulamaları

Mobil cihazlarda oynaması kolay ve sürükleyici gündelik oyunlar her zaman için çok popüler. Helix jump tam da bu formüle uygun başarılı, tek dokunuşla kontrol edilebilen bir oyun.

Helix Jump
Helix Jump
Developer: VOODOO
Price: Free

Ücretsiz Android Uygulamaları Her Hafta Burada!

Haftalık listelerimizle popüler ve ücretsiz olan Android uygulamaları hakkında size fikir vermeye devam edeceğiz…

Sizin keşfettiğiniz ve sevdiğiniz başka uygulamalar da varsa değerli yorumlarınızda bizlerle paylaşabilirsiniz.