Gelenekselleşen Haftalık Play Store: Popüler Uygulamalar listemiz ile tekrar karşınızdayız.

Bildiğiniz gibi milyonlarca insanın kullandığı Android ekosistemi, Google Play Store etrafında dönüyor. Kullanıcılar kullandıkları uygulamaları buradan ediniyorlar, dolayısıyla da burada hangi uygulamalara rağbet ettikleri de uygulamaların popülerliğini belirliyor.

Gelin, Play Store: Popüler Uygulamalar listemiz onuncu haftasında nasıl şekillenmiş birlikte görelim…

Play store popüler uygulamalar

musical.ly

ücretsiz android uygulamaları loveballs

Love Balls

Play Store: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Helix Jump

Android: Popüler Uygulamalar Hafta 6

Kwai – Social Video Network

Play Store: Popüler Uygulamalar WhatsApp

WhatsApp

Cover art

Kick the Buddy

Play Store: Popüler Uygulamalar Instagram

Instagram

Play Store popüler uygulamalar meb e-okul vbs

MEB E-OKUL VBS

Play Store: Popüler Uygulamalar Messenger

Messenger

Play Store: Popüler Uygulamalar bip

BiP Messenger

 

Play Store: Popüler Uygulamalar – Küçük Değişiklikler

Geçen hafta listede olan uygulamalar, küçük yer değişiklikleriyle listede yer almaya devam etmiş. Love Balls ikinci sıraya kadar yükselmişken, musical.ly yine birinci.

MEB E-OKUL ve BiP Messenger yer değiştirmişler. Kick the Buddy isminde yeni bir oyun da listeye dahil olmuş. Hatta bu hafta Love Balls, Helix Jump ve Kick the Buddy ile on uygulamanın üçü, Eğlence ve Oyun kategorisindeler.

Kwai uygulaması da yine popülerliğini elden bırakmayacak gibi. Instagram ve WhatsApp gibi beklenen yüzler, bizleri şaşırtmayarak yine listede yer bumuş.

Diğer yandan, geçen hafta listenin ancak sonunda yer bulabilen Facebook, bu hafta ilk 10’a dahil kalamamış. Sizce hem gençler arasında popülerliğini yitirmekte olan, hem de skandallarla ardı ardına sallanan sosyal medya devinin duraklama dönemi başlamış olabilir mi?

Bir sonraki listemizde de Play Store üzerinde kazanan ve tahtını kaybeden uygulamalardan bahsetmek üzere, keyifli haftalar dilerim.