HQ Trivia yeni özellik ile arkadaşlarınızla rekabetin dozunu artırmayı planlıyor. Popüler bir yarışma oyunu olarak dikkat çeken HQ Trivia, rekabet etmeyi seven kullanıcılarını memnun edecek bir güncellemeye imza attı.

HQ Trivia Yeni Özellik Nedir?

Son dönemlerin popüler yarışma uygulaması HQ Trivia, günün belli saatlerinde yarışmalar düzenliyor. Yarışmanın güzel kısmı, bazen ünlülerin sunuculuk yapıyor olması. Üstelik yarışmada oldukça iddialı ödüller dağıtılıyor ve yarışmalar canlı olarak gerçekleştiriliyor.

Uygulama, Vine’ın geliştiricileri tarafından piyasaya çıkarıldı ve kısa sürede büyük beğeni topladı. İlgiden memnun olan geliştiriciler, eklenen yeni özellik ile rekabeti kızıştırmayı planlıyor.

Bundan sonra uygulama içinde yer alan arkadaşlarınızın hangi yarışmalara katıldıklarını ve başarı puanlarını görebileceksiniz. Aldıkları en yüksek puanı görüyor olmak da rekabetin dozunu artıracak.

Rekabet Artacak

Puan sıralaması ile arkadaşlarınızla birlikte uygulamaya üye olma davranışı da artış gösterecek. Çünkü bu sayede rakiplerinizin puan durumunu görebileceksiniz ve kıyasıya rekabet bu noktada başlayacak.

Uygulamanın amacı bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabilmeyi sağlamak. Rekabetin yarışmalara heyecan katması bekleniyor.

Grup Yarışmaları Gelecek Mi?

Uygulama ile ilgili bir iddia ise kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı. Grup yarışmalarının uygulamaya dahil olacağı uzun zamandır konuşuluyordu. Gelen yeni özellik, grup yarışmalarının da gelebileceği ihtimalini güçlendirdi.

Çok konuşulan grup yarışması özelliği ile belirlediğiniz arkadaşlarınızla kendi aranızda yarışma düzenleyebileceksiniz.

HQ Trivia’nın Yarışmalarındaki Ödüller

HQ Trivia, hem eğlenceli hem de kazandıran bir uygulama. Özellikle ünlülerin sunumlarıyla iyice heyecanlı hale gelen bu uygulamalarda ödüller de hiç hafife alınacak cinsten değil.

Bugün öğleden sonra düzenlenecek yarışmanın sunuculuğunu Dwayne Johnson üstlenecek ve yarışmanın birincisine 300.000 dolar verilecek!

Bu büyük ödülü kazanmak isterseniz, uygulamayı Google Play ve App Store’dan indirerek heyecana ortak olabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.