App Store‘da 2017 yılı Eylül ayında paylaşıma sunulan Hunt Numbers 3D uygulaması, oyun tutkunlarının boş vakitlerinde oynayabilecekleri en kaliteli uygulamalardan biri. Yayınlanmasının ardından çok uzun bir süre geçmemesine rağmen geniş bir kitleye ulaşmayı başaran uygulama, akıllı telefon kullanıcılarına aksiyon yaşatmanın yanında onların zeka düzeyini de ölçen bir oyun. Uygulama mağazasında beceri oyunları kategorisinde yer alan Hunt Numbers 3D için sayı avı yapmaya yönelik bir oyun diyebiliriz.

Hunt Numbers 3D ile Galaksinin Derinliğine Yolculuk

Türker Güney isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilen ve paylaşıma sunulan uygulama, App Store‘da macera tutkunu tüm oyuncuları bekliyor. Hunt Numbers 3D oyunu galaksinin derinliklerine gizlenmiş olan sayıların peşinde sizi becerilerinizi sınamaya davet ediyor. Oyundan puan alabilmeniz için yapmanız gereken şey, size verilmiş olan rakamı gördüğünüzde yakalamak. Ayrıca bu rakamları büyükten küçüğe doğru uygun bir şekilde yakalamanız gerektiğini de belirtmeliyiz.

Eğer oyun size bu haliyle çok basit gibi göründüyse durum sandığınız gibi değil. Rakamlar ekranda sürekli geçmekte olduğu için bunları kaçırmadan istenilen sürede bulmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda bir üst seviyeye geçildikçe, süre daha da hızlanıyor ve rakamlar da daha hızlı bir şekilde ilerliyor. Rakamları ararken ve yakalarken ekranı dilediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz.

Bunların yanında oyunda takıldığınız noktada size yardımcı olması amacıyla 3 farklı bonus topu veriliyor. Bonus topları renklerine göre farklı işlevlere sahip. Bu toplardan kırmızı renkli olanı, vurmanız gereken hedef rakamı bulunduğu yerde yok etmeye yardımcı oluyor. Mavi olan bonus topu, ekranda sürekli hareket halinde olan rakamların 4 saniye süreyle durmasını sağlıyor. Yeşil olan bonus topu ise süre sıkıntınızı gidermeniz amacıyla yararlanabileceğiniz bir bonus seçeneği. Eğer verilen süre içerisinde rakamları yakalayamazsanız, yeşil bonus topunu kullanarak ek süre alabiliyorsunuz.

Oyunu oynarken bozulmalar olabileceği için telefonu sağa sola çevirmemenizi öneririz. Eğer bundan dolayı ekranda bir bozulma olduysa, sağ alt bölümde yer alan ekran sıfırlama seçeneğine tıklayarak görünümü eski haline getirebilirsiniz. Bu sayede rakamlar tekrar görünür hale gelecektir.

Hunt Numbers 3D oyunu çok karmaşık bir oyun olmamakla birlikte, farklı ve eğlenceli bir uygulama arayanlar için ideal bir mobil oyun. Hunt Numbers 3D‘yi yükleyen kullanıcılar tarafından herhangi bir olumsuz yorum almayan oyun, App Store üzerinden ücretsiz olarak paylaşılıyor. Uygulamayı App Store‘dan indirerek iOS işletim sistemli cihazınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.

App Store üzerinden indirme için tıklayınız.

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.